trip-krainetrip-ukraine-dark
Kas Ahvenamaale Germalo või Tensi Reisidega?

Kui keegi oskab soovitada, oleks hea meel küll.

Tere!

Soovitaksin valida kõigi büroode vahel hoopis sellise, mis on 5-päevane. 4-päevane marsruut on küll väga hea, aga 5-päevasel jõuab seda imetabast maad veelgi rohkem nautida. Kui vähegi on võimalik, siis mine pikemale reisile.

Minu teada teeb Tensi reisid vähemalt üks-kaks 5-päevast reisi suve jooksul. Tasub uurida nende kodulehekülge või helistada.

Häid tegijaid on kindlasti teisigi. Kõige olulisem on see, et Sa üldse Ahvenamaale lähed. Soovituseks võib veel öelda, et väldi büroosid, kes lähevad Tallinki laevaga Marienhamni. Saarekeste kaudu Ahvenamaale jõudmine on just see eriline asi, mida peab kogema.

Proovi näiteks Embach toursi Ahvenamaa reisipaketti, mis on kestvusega 4 päeva, aga väga põnev ja huvitav! Minnakse laevaga Helsingisse sealt edasi bussisõit Turu linna ja edasi juba praamiga Ahvenamaale.

Minule teada olevate andmete põhjal ei tea, et Tensireisid teevad ahvenamaale viie päevast reisi.

Samuti tahaksin lisada, et Tallinkiga Mariehamni võivad sõita kõik kes soovivad iseseisvalt puhata. Siiamaani ei tea ma ühtegi bürood, mis sõidavad Tallinki laevadega Ahvenamaale.

Kõike head Sulle Ahvenamaal reisimisel!

Tere, Eckerö Line korraldab ka reise Ahvenamaale. Messil on nad oma pakkumistega väljas.

Olen käinud Tensireiside 5-päevasel, selle kohta on küll ainult väga head mälestused: imeilus loodus, matkad, lõkkeõhtu, tore giid ja luuletusi lugev bussijuht.