trip-krainetrip-ukraine-dark
Kas broneerida hotell Tais või mitte

Tere,

oleme minemas perega novembri alguses Taisse - Krabi piirkonda. Kas on mõttekas hotell/hotellid juba netis ette broneerida või on soodsam koha peal hakata otsima? Kas sellel perioodil on juba suur nõudlus hotellidele/majutusasutustele? Oleme minemas koos lastega 1a ja 3a - milliseid hotelle/Bungalowd/villat soovitate? Kuna pere on suur - 6 inimest, siis midagi väga kallist endale lubada ei saa - samas, kuna oleme minemas lastega, siis pesemisvõimalused ja voodid võiksid olla siiski heas korras. Soovitavalt rannale lähedal.

Kas Tais on mõistlik rentida auto, mis mahutaks 6 inimest. Kas mõttekas on minna lastega ka Phuketile? Mis atraktsioone Krabi piirkonnas lastele on? Olen uurinud ka netist Krabi piirkonda aga väga palju infot ei ole.

Tänud ette!

Paar aastat tagasi puhkasime Krabis - Pine Bungalow.- Tulevad Lennujaama/bussijaama vastu.

Rahulik koht lastega olemiseks, kohalik turg u 2 km kaugusel. void bronnida alguses ja siis kohapeal ringi vaadata kui millegi pärast ei sobi :)

Tänud vastamast. Kahjuks on see Bungalow juba välja müüdud. Nüüd mõtlengi, et kas tulekski tõesti juba hotell ära broneerida või õnnestub ka kohapeal midagi head leida ja soodsama hinnaga kui netis?

Mis põhjusel te sinna Krabi kanti soovite minna? Kas lend on sinna? Mis on teie hotellitoa eelarve?

Otselend Helsingist läheb Krabile (siin vahepeal reklaamiti neid soodsaid finnmatkat pileteid otselennuga Taisse ja need me ka soetasime). Lendame Taisse esimest korda ja kogemused puuduvad. Ma oleme 6- kesi (vanaema, mina, mees, 14a, 3a ja 1a) - oleme seal 13 päeva ja hotelli eelarve võiks jääda ca 1000.- euro juurde. Hetkel olen vaadanud, et selle hinnaga kahjuks ranna piirkonda midagi kvaliteetset ei saa. Ca 1500.- oleks vist ok aga kardan, et see jääb natuke kalliks.

Julgeks soovitada seda www.maleedeekrabi.com ei ole rannas aga samas vaikne ja mõnus hotell päevasel ajal iga tund viib väikebuss liina.Jala 10-15 minti

Üks variant sellise eelarve juures on kaaluda korteri rentimist läbi airbnb.com-i. KUI midagi head üldse veel leida on. Võib kaaluda ka kolimist Phuketisse, kui Krabis midagi silma ei jää. Transport Krabist Phuketisse on väikebussiga ca 3000 thb kogu seltskonnale per ots.

Kuna meie oleme tavaliselt võtnud hotelli centrumisse, siis üks odavamaid leide oli http://www.agoda.com/aonang-tropical-resort/hotel/krabi-th.html?asq=mbtnRq82z%2bseDpxq%2bleSn7QRBsidwx7HfcJYwTm6TkOj%2fiTIUs9mU3%2bwoVhZ10HYm0c7yfhevN%2fj1t77BR6daQzT3yCC8DXe9uFdvF6FnyfDOhSLEAh%2fyZkm0jLuM4Tfjv8lsNfzTeljEw0d%2bz6GSJQr9M0Qy%2f9BXiQtYQOdKKv7VjwB1A9Ftx2fZRLZU7kr%2boz632UGsYr4aYWc3POQpYexj51QynIsQsS%2fdhMZjHajI7u14Tycwk7xCorMlSo3homTlUiQJSwrmvwxvrSeK%2f5N9EUu%2fGVL8hRwyV5ex3NJjzECdTlGrFoDiKTXKeyKxnYNZ7BSxIXERE%2fDFDZRHA%3d%3d

see on väga keskel, kuid natuke kisast kärast eemal. Mingit luksust ei ole, kuid meile sobis. Üldse oli sellel ajal seal eestlasi 13 inimest :P Nii et teisi väga polnudki. Kui teile sobib 2 tärni ka, siis on neid natuke põhi rannast eemal suht palju leida. Ao Nangis üldiselt 13 päeva olla on suht piin, eks mõned paaditripid ja linnatrip aga üldiselt pole seal väga peale lebotamise midagi teha. Osta ka nagu miskit erilist pole(oleks sigarisuitsetaja, siis see pood tundus küll mõistliku hinnaga olevat) ja ega linnas(Krabi) ka midagi rohkemat polnud. Põhimõtteliselt võite paariks ööks PhiPhile sõita. Lanta või Phuket on teie edasitagasisõidu tõttu liiga suur ettevõtmine. Kindlasti leiate ka kohapeal hotelle aga kuna teil mineks esimest korda, siis mine bronniks vähemalt paar ööd ikka ette ära, pikendada saab tavaliselt alati, kui mingi eriti pisikese hotelliga tegemist pole(te pole ju kõrghooajal). Kuna novembris peaks ka suht vihma sadama, siis peate valmis olema vinese ja suht mõttetu ilmaga.

3rähni, see sinu poolt pakutud hotell on ju perifeerias :(

Broneerisin 3 õõks Agodas :Seashell Resort Krabi .Basseiniga, soodne,ranna lähedal, uus hotell, toas 2+2 double beds. Hs 3,5 €. Ei ole küll otse Ao Nangis, kes soovib suuremat kisa kära. Ao Nangi ja sama piirkonna ranna kohta öeldakse, et pole ideaalne ujumiseks. Rohkem saarte trippide tegemiseks. Ka esimest korda Tais.

Me ööbisime ka Maleedees, väga mõnusad toad olid seal, suured rõdud, kaks basseini, hommikusöök oli hea ja staff oli väga sõbralik, igal hetkel võis paluda end tasuta Ao nangi keskusesse tuktukiga viia, kuigi me tihti hoopis jalutasime. Ao nangi rannas me ühelgi päeval ei olnud, ausalt öeldes ei näinudki seal väga rannalisi, ümberkaudsed rannad oli ikka hulga mõnusamad. ma soovitaks perele kindlasti hotell ette broneerida, aga soovitaks kaaluda ka varianti pool ajast Koh Lantal või Phuketil olla (laeva liiklus hea, ise kasutasime). Ao nangis läheb väga igavaks ja iga päev lastega kaugematesse randadesse on tülikas minna.

to: alondra83 - loe kõik netikommentaarid hotelli kohta läbi ja kui on aktsepteeritav, lase käia. Tripadvisori omad siin - http://www.tripadvisor.com/Hotel_Review-g297927-d7321354-Reviews-Centara_Pelican_Bay_Residence_Suites_Krabi-Krabi_Town_Krabi_Province.html

alondra83, see hotell on suht pärapõrgus aga võibolla teile meeldib eemal olla. Ma võrdleks neid nii, AoNang=Pirita ja KlongMuang=Kaberneeme Kui ma nüüd ei eksi, siis sealpoolne piirkond on väga palju sõltuv tõusudest ja mõõnadest, ehk kui minna valel ajal, siis võivad rannad suht "veevabad" olla.

Eestis ma eelistan igal ajal Kaberneemet Piritale - aga siin mugavam autoga liigelda ka :). Tänud infot jagamast -sest mul pole ju nendest piirkondadest mingit aimu ka. Internetist lugedes sain aru, et pigem soovitati Railay piirkonda - aga nii rakse on otsida hotelle, mis asuksid kohe rannas - või enam vähem ranna lähedal. Päris kuhugi ekslema ei tahaks minna . Enamus siin soovitatud bungalowdest ja hotellidest on juba broneeritud :(

Kas keegi on priceline kaudu ka Tais ööbimist otsinud? USAś käies võtsime sealt ööbimise - "paku hind" - ja saime väga soodsa hinnaga head hotellid.

Railay piirkonda ei soovita, siis oled seal nagu vangis. Maale saad ainult paadiga, suurem osa paate pimedas enam sõita ei taha(või ei tohi?). alondra83, miks sa ühte tuba kuuele otsid? 2 tuba 3+3 oleks ju hoopis parem ja ei maksa ka rohkem.

Ideaalis jah võiks olla 2 eraldi tuba aga siis kindlasti kas a la sviit v korter 2-3 magamistoaga või kui kaks eraldi tuba siis kõrvuti või vastas - kuna lapsed on väiksed ja vahepeal meie juures ja vahepeal vanaema juures, siis ei taha joosta kuskil ringi. Ma olengi nüüd natuke vaadanud ka 2 erinevat tuba.