Kas Egiptus või Türgi?

Tahaks augustis reisile minna, aga olen nii kahe vahel. Kas on äkki keegi mõlemas käinud või oskab soovitada?

Egiptus jäta meie külmema perioodi reisisihtkohaks.

0
0

Minu meelest suvel ei tee ükski firma Egiptuse reise.

0
0

Olen olnud augustis Türgis ja see oli väga raske -tohutu palavus!Muidu oli kõik OK,aga kui sa ikka pead päevad läbi konditsioneeri ääres kükitama ja ei saa vabalt ringi käia...September,oktoober on Türgis OK,sealt edasi aga Egiptuses,augustis pole ei Türgi ega Egiptus sobivad.

0
0

Ma olen ka augustis Türgis olnud. Temperatuur oli ca 45kraadi varjus kogu aeg. Väiksemate lastega küll ei soovitaks. Pigem siis juba Küpros

0
0

August/september on täitsa ok Türki minekuks. Oleme kaks aastat järjest Türgis käinud septembri alguses, sel aastal läheme augusti lõpus uuesti perega(2+1). On veel kuumemaid kohti sel ajal kui Türgi ja inimesed reisivad ning elavad edasi.

0
0

Jah kahjuks ta nii on et mõlemates riikids on sel ajal ikka jube jube kui palav...see puhkus tuleb sulle vaid piinaks ma arvan, kui sa just tõesti väga lämbe kliima inimene pole! Olen kõinud mõlemas ja Egiptus mulle ei meeldinud üldse, jube räpane riik. Aga see oleneb ka muidugi inimesest. Ja kui ikka nii kisub sinna neist kahest siis kahtlematta Türgi. Soovitan ka soojalt Küprost, Maltat ,Rhodost või Kreetat sellel ajal! Olen tööl ise ühes lennufirmas Euroopas ja palju reisinud ja usun et tean mida räägin aga nagu ütlesin , maitse üle ei vaielda!

0
0

Sorry, mul haiglane uudishimu. Kui see saladus pole siis, kus linnas sa Egiptuses peatusid, mis hotellis ja millal? Küsin lihtsalt, et teada saada, miks sa sellise shokiturismi osaliseks said?

0
0

Jah, loomulikult ma vastan ja pole ka mingi saladus. Olen käinud Egiptuses 2 korda. 2007 a Mais, Kairos Concorde El Salam Hotellis ja 2007 aasta Novembri lõpus Sharm El Sheikh´is Jaz Mirabel Club´is . Hotellid olid ju vägagi OK aga kogu see maa...uhh...külmajudinaid ajab siiani peale! Ühesõnaga minule lihtsalt vaid ei meeldinud ega kahjuks ei hakkagi meeldima ja reisila ma ei kavatsegi enam sinna minna! Aga hea meel on ,et olen seal ära käinud! Kogemuste võrra ju rikkam! Ja loomulikult ma ei kahetse seda aga maa kui selline minule pinget ei paku nagu ei paku mulle pinget ka Maroko, ju siis lihtsalt mulle selle kandi maad nii elevust ei tekita , kui mõni Ladina Ameerika või Aasia riik!

0
0

No jah, siis ma mõistan sind täiesti. Nendest kahest linnast panen minagi alati ruttu ajama ;).

0
0

Ise ka Egiptuses käinud (Sharmis) ja kui ainult sooja tahad, siis on OK, aga kui midagi vaadata, siis midagi erilist ei ole. Türgis käisin eelmise aasta juunis ja suvel on seal nii võimalikult kuum, et reis osutus tõeliseks piinaks, olin 2 nädalat ja ei jõudnud ära oodata, millal koju pääseks. Maikuus käisin Kreetal, mis ei ole Türgist just eriti kaugel ning sain super elamuse osaliseks, milline loodus, milline viisakas suhtumine, millised toidud jne. See on tõeliselt romantiline ja kauneid vaateid pakkuv saar. Kui võimalik, siis mine pigem Kreetale või Rhodosele või mõnele saarele. Aga kui ei ole võimalik, siis pigem Türgi, sealne köök on 5x parem ning kui mööda maad reisida ringi, võib saada väga erinevate vaadete osaliseks. Rannakuurodid on igalpool ühesugused :D

0
0

Kuhu oleks parem mai keskel reisile minna kas Türki või Egiptusesse. Soov oleks päikest ja randa nautida.

0
0

Mai keskel on Vahemeri jahe, Egiptus jällegi põrgukuum.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased