Kas keegi aitaks leida kämpingu kohtasid või hosteleid lõuna Hispaanias...?

Sõidame omal käel lennukiga sõbrantsidega Hispaaniasse 1 - 11 aprill 2008 ja seal üürime väikse bussi. Aga... meil puuduvad igasugused ööbimiskohad. Kas mingiseugused kämpingukohad või hostelid. Esialgu oleks vaja Malagas raudtejaama lähedale midagi? Siis Marbella, Gibraltari, Nerja, Almeria kanti ja kuni Bartselonani välja... Äkki on keegi käinud ja teab midagi soovitada...?!

Internet on suureks abiks. Löö aga google'isse Camping in Spain või muud taolist sisse ja olemas! Lõuna-Hispaanias on neid piisavalt. Hätta jäime ise vaid Seville läheduses. Soovitan kindlasti ka Rondat (kämping ka kohe linna kõrval ja seal vaade linnale 5+). Marbellas magasime telgiga rannal ja autos. Kuidas kunagi!

Üldjuhul oli natuke keeruline leida kämpingukohti Eriti kui öö peale jääte otsimisega (mis oli meie põhiline viga)!

0
0

Netist vaadasime juba, guuglist ja igalt poolt... :D Seal on... no on ka... Aga põhiline mida meil vaja on Malaga raudtejaama lähedusse mingist odavamat öömaja- ja neid netist me ei leia! Malagasse maandume ca 8- 9 aeg õhtul ja 10 saame raudteejaamast auto rentida ja sis oleks vaja kusagile pikutama minna- edasised peatused selguvad juba teepeal. See esimene öö noh... :D

0
0

Öömaja leidmine oleks küll ehk viimane asi, millepärast muretseda, kuna kämpinguid on selles osas igal sammul ja usun, et sellisel (mittehooajalisel) ajal on nad ka enamasti vabad. Meie ise käisime juulis, ja ka siis ei jäänud mitte kordagi kämpinguta! Esimese öö (saabusime lannukiga Barcelonasse) ööbisime Formule1 hotellis, usun, et neid on ka Malaga juures (vaata ka Etap hotelle, väikesed, mugavad ja odavad).

0
0

miks te kohe ei võtnud rendikat lennujaamast? võitsite 5 eur ja siis maksate taksojuhile 30 eur et teid raudteejaama viiks? Seal vahemaad nii väikesed, et vaadake kohe mingi 20-30 km malagast minema kuhugi torremolinos või vahet pole, marbella poole...

http://www.spain-holiday.com/rentals/spain/holidays/provinces/6/Malaga/0/Andalucia/Malaga.html

kliki seal neid linnakesi ja vaata MAP-e ja mööda tavalist "kiir"teed(tasuta, see alumine mööda mere äärt) on igas asulas camping. Kottpime muidugi on aga äkki juhtub gps olema kaasas, siis pole probleemi. öösel alkot bensukast ei saa!!

ok, siin on kõik mis vaja: googel-moogel: http://maps.google.es/maps?oi=eu_map&q=Fuengirola&hl=et

0
0

mulle ka positiivne, pole varem selle kaardiga kokku puutunud. nii saad raudteejaamast juhised http://maps.google.es/maps?oi=eu_map&q=Fuengirola&hl=et

32.8 km – about 31 mins

avoid toll: http://maps.google.es/maps?oi=eu_map&q=Fuengirola&hl=et ja hommikul päevitama!

0
0

Esimesel ööl vist ei aita, aga muidu ostke mingist bensukast spetsiaalne kämpingute raamat/buklett/reisijuht (ilmselt on kogu riiki kattev ja ka eraldi piirkondi katvaid raamatuid). Siis saab seigelda vabalt. Üldiselt seal lõunapool on see kämpinguvärk hästi populaarne ning võrgustik hea.

0
0

aitan teil leida soodsa hinnaga hosteleid kui ka hotelle kui soovite

0
0

ole hea ja võta lahti www.booking.com toksi sisse Malaga ja kuupäevad ja saad valiku hotelle.Sealt saad suvalise hotelli juurest minna kaardi peale ja sealt sateliitkaardile ,kaardil ringi jalutades näed ära ,kus asub raudteejaam kus lennujaam ja kus üldse asuvad öömajad ja samalt lehelt leiad ka infot teiste linnade ööbimise kohta.Kuigi mina võtan alati auto lennujaamast,aga valik on teie.

jõudu otsingutel

0
0

Tänx sõbrad... Keegi veel miskit teab või tahab soovitada, sis olete alati teretulnud infi jagama...! ;) :D

0
0

Hotellid Lõuna Hispaanias

Plaanis minna Lõuna-Hispaaniasse ja Portugali. Lennukiga Malagasse ja seal rendiautoga neis riikides väike tiir teha. Olen jälginud hotellide broneeringuid ning veebist nähtu põhjal võib järeldada, et kui kaks kuud ette ei broneeri siis on ainult väga kallid järel. Küsin kogenumatelt, et kuidas seal selle ööbimisega on, et kas kohapeal on ka midagi normaalset normaalse raha eest leida? Või tuleb see “reisikorraldaja” töö ise ära teha ning läbi veebi hotellid leida ning ära broneerida? See eeldab kohe ka täpset marsruuti ja sellest hiljem kinni pidamist.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased