trip-krainetrip-ukraine-dark
Kas keegi Egiptuses Kiddnappimist ei karda nüüd ?

Seoses hetkel käsiloleva pantvangikriisiga kuidas tunnete ennast ? Ei teki väikest hirmujudinat ? Ise ma ei saa veel arugi, mis ma asjast muud arvan kui, et paha paha, aga kas see ka hirmutab sellel talvel jälle sinna sõitu?! Ei oskagi ma ise öelda. Seega oleks tore kuulda mis teised arvavad ?

Selle tõestatud väite alusel, et kõige rohkem inimesi sureb kodus, kardaks ma pigem, et hommikul triikraud kapiotsast pähe kukub ja nägemist reisipisikule :P.

Soome on jah kuidagi nende koolitulistamistega kuulus. Aga sultanja teooria on hea küll :D. Keegi rohkem ei arvagi midagi ?

Tahtsin ise omapäi Aswani minna novembris. Eks väike värin käis läbi küll uudist lugedes:D. Muidugi, ega nad seal iga päev ka inimesi ei röövi ju ja pärast seda intsidenti kindlasti tugevdatakse valvet. Et vist ikka käin ära seal. . . . Lause algab suurtähega! Ette tänades! Trip.ee.

Ei viitsi karta. Kogu aeg on igal pool igasugu ebameeldivaid asju juhtumas. Ei viitsi liigselt pabistada, oma elu tahab elamist.

Aga mis seal Egiptuses siis juhtus, et kartma peab? Tundub , et olen millestki ilma jäänud. Ega te ei räägi kevadisest pantvangistusest ja eestlasest meremehest. Endal minek 15. novembril Hurgadasse ja hotelli Mina Mark. Palun selgitage, kas juhtus veel midagi. Lähen juba viiendat korda , kuid senini pole kunagi hirmu tundnud.

Vabandust, hotelli nimi Minamark, kus peatun.

Mina hakkasin juba täna hommikul kartmisega pihta. Lihtsalt profülaktika mõttes. Helistasin tööle ka ja ütlesin, et hirm on... Tööle ma enam ei lähe, sest nad hirmsasti karjusid mu peale telefonis. Tõmbasin teki ka üle pea, nüüd pean pimekirja kirjutama, sest teki all ei näe ju miskit. . . . Kui päris aus olla, siis inimesed hankige elud endale...

Seda mõtleme: http://www.postimees.ee/?id=35230 http://www.sloleht.ee/index.aspx?id=297164&q=egiptuses Või http://www.cnn.com/2008/WORLD/africa/09/22/egypt.italians.kidnapped/index.html Nad lõpetasid vist Cairosse/Luxorisse konvoi saatel turistide sõidutamise ära? Alustavad hirmuga uuesti? Kuigi turistid läksid Assuani lähedal kaotsi.

Ise kavatsen kah varsti Egiptusesse minna...kas kardan ka või? Nujah, kui nii võtta, siis elu on üldse üks hirmu tekitav asi! Ära istu autosse - mõni hull võib otsa sõita! Ära mine kooli - mõni inimvihkaja võib su maha lasta! Ära mine haiglasse opile - võid mitte ärgata! Ära jää koju - maja võib põlema minna! Ära mine ka tööle - vastu võib marssida mõni maniakk! Ära, jah, sõida Egiptusesse kah! Ära...oiii, tapetakseee!

.. nüüd on egiptipoistel mu asukoht teada, ma juba värisen :D aga jah, karm seis on nendega. Eks näis, mis tollest pantvangikriisist saab.

... sest ei saa mitte vaiki olla:) Et kui ma peaks elus kunagi veel mingi aja mõnes Sharmi hotellis elama (loodan küll et Allah on nii armuline ja seda ei juhtu) siis enne kohalesaabumist tipiks kidnappajaid, et nad need itaallaste vaimusünnitised, nn animation teamid sealt ära kidnappaks. Pärast mu lahkumist viigu jälle elusalt ja tervelt tagasi. Huvitav, kas see on mu maitselagedus, harimatus või piiratus, et ma seda suurt palaganikunsti ei mõista?

.. ei mõista ka mina, kuid kui juba selline võimalus avanes, proovin asja järgi.

Ja kui kord juba jalg ukse vahel, siis võid leida mõne normaalse asja. Ntx Diving instruktori koha või miskit veel lahedamat. Või hakkad ise kidnappajaks, selles äris liiguvad suured rahad :) Ma ise teen http://11022.edicypages.com

Soovitaks olla veidi ettevaatlikum :P , su koordinaadid nüüd kah teada! Esimene kaudne "kidnappamisähvardus" trüki välja ja pane kohvrisse kaasa :D.

Seda ma vaatasin jah, et mõni päev tagasi ilmus turismipolitsei palju jõulisemalt teedele, peatavad taksosid ja marsasid ja uurivad, mis sees. Suht mõttetu aktsioon muidugi, aga eks nad pea turistidele nüüd oma adekvaatsust demonstreerima.

Aga ei karda küll. :)

Just öeldi vene uudistes, et röövitud on Liibüas üles leitud ja hetkel käivad läbirääkimised leiutasu suuruse üle.

Egiptus on turistile vaga turvaline koht, kui oma reisi marsuudist kinni pidada, on k6ik korras. Need inimesed olid k6rbesse lainud oma marsuudi kaudu Sudaani piiri lahedale. 99,9% turistidest sinna ei satu. Karta pole kyll mitte midagi!