Kas keegi Egiptusesse ka planeerib lennata?

 Tahaks pisipõnniga ikka iga talvist puhkust Egiptuses jälle läbi viia ning aega hiljem garantiinis istuda on ka.  Kuid haigestumuse vähemus Egiptuses paneb kõhklema...Eilne 407 juhtu on ikka väga vähe sellise suure riigi peale! Ehk nad varjavad tõde turismisektori üleval hoidmiseks? Või teeb soe päike + meri oma töö covidi kontrolli all hoidmiseks? Samas surmade hulk 6750 on suur?!   Kellelgi on värskemat kogemust Egiptimaast?

Mhmhh. Proovige ära. Pärast näha.

Egiptuse kohta näiteks selline värskem lugemine: https://www.nytimes.com/2020/11/11/world/middleeast/egypt-sisi-coronavirus-healthcare.html

Aga FBs on grupp Eestlased Egiptuses, seal jagatakse värskeid kogemusi, arutatakse, kuidas sinna praegu lennata, aga ka tõe varjamise ja päikesesoojusega pandeemia kontrollimise teemasid.

 Eh olid ajad, kui Wizzairiga sai 2a tagasi kahekesi 130.- eest Riia-Eilat-Riia lennata... Ja sealt üle piiri mega odavalt Egiptuses puhata!

Ei ole sealt üle piiri midagi mega odavat kui kõik hinnas võtta ja 65€ nägu Riiast toonasesse Eilati lennujaama oli ikka pigem selline kallim käik.

Eilatisse saime teisel korral 80 euri nägu, võtsime  apartemendi. Tripitasime ringi, süüa tegime ise. Ei tulnud kallis reis.

Aastavahetus Egiptuses veedetud. Seal kõik rahulik- rahvast vähe, samas kõik toimib, poes, transpordis maskikandmise kohustus. 

6500 koroonasurma Egiptuses on ikka väga vähe, kui võtta arvesse, et neil 100 mio elanikku ja kokku sureb igakuiselt u 50 000.

Meil perega reis ostetud 27.02 Sharmi.. 1 nädal kohapeal ja pärast 1 nädal kodus karantiinis.. eks näha, kuidas sujub.. pole varem Egiptuses käinud.. hotellist nina välja ei plaani pista..

Täna mu Läti turismiagent vastas, et neil alles 7.02 lähevad lennud lahti, eks siis vaatab kuhu maale päikse kätte saab...

 Vaatan , et põnnil hakkab atoopiline termatiit juba "pead tõstma", nii et minek on nagunii. Ilma päikeseta ei lähe see üle!

Mul sõbrad ( ei tea kuidas , kui kellegil vaja on uurin ) hispaaniast on praegu rännanud lõuna aafrikase ja järg nädal egipti lähevad

Endal ka hirmus Egiptuse isu, aga täna uudistes tõmmati vesi peale selles mõttes,et peale covidi põdemist näitab test 2 kuud positiivset, ja seega pole asja ühegi lennuki peale... kurb..

Mul mitmel tuttaval on jah peale covidi põdemist kõik juba ok, aga test on ikka positiivne...Tuttavad kuu aega istusid kodus 3korrusel  kahetoalises korteris koos emaga.!

Võin teile rääkida juhusest, kus inimene detsembris põdes koroona läbi ja soovides jaanuaris oma püsielukohta reisida, oli Synlabis test positiivne, kuigi haigusnähte juba paar nädalat vähimatki polnud. Õnnestus tal siiski ära reisida ja Hollandis nädal hiljem test negatiivne,  Tekkis mõte, et äkki meie testid ei ole nii kvaliteetsed? Tahaks kuulda teiste kogenmustest

Kuidas õnnestus reisida? See ikka väga ebaloogiline,et nii kaua näitab ja tegelikult pm oleks ohutu reisida,kui läbi põetud aga see antikehade test ei ole piisav,et lennukile saada...Nii surnud ring lihtsalt kahjuks..

Palmimeri

kirjutasin privaatsõnumina

 Läti ja Leedu on kõik lennud Egiptusesse maha võtnud( oleme ennegi läbi Vilnijuse tagasi lennanud). Meie omad ikka riskivad alustada veebruarist...

Mul on Estraveli pakett 18.02 võetud. Ja otsustasin nii, et kui tsarter ei lenda, siis liiniga läbi Istanbuli ikka saab...

Ma ka Estraveliga 03.04. Sharmi puhkama

Egiptus tunnistab alates 15.02 riiki sisenemisel ainult originaalallkirja ja templiga sertifikaati.

@ Emand - kas see tähendab siis, et Synlab´i nn digitaalne sertifikaat, millel ka tempel ja puha olemas, kuid mis paikneb nende äpis, ei ole enam siis aktsepteeritav?

Äpist saab serti ka välja printida, siis on tempel ja allkiri kõik olemas - aga muidugi mitte pastakaga kirjutatud.

Ma usun, et sellele saaks vastuse Synlab-ist, sest nemad peaks olema kursis erinevate riikide nõuetega.