Kas keegi tahab UAEsse ja Omaani kaasa tulla?

Tere!

Mina olen Maria, 27-aastane reisifänn ja kibelen siin juba mõnda aega Omaani ja siis juba ühtlasi ka Dubaid ning Abu Dhabit avastama. Nüüdseks on peas valmis üsna kindel plaan novembri lõpus see reis teoks teha umbes kümne päeva jooksul. Kuna aga esialgu kaasa tulema pidanud sõbrad siiski ära ütlesid, siis ehk on siin keegi, kes ka samasugust plaani peab ja kaaslast otsib? Üksi reisimiseks tundub Araabia mulle natuke kõhedust tekitav ja pealegi on reisimine alati toredam, kui on kellegagi vahetuid muljeid jagada või mis? Luban olla igati tore ja seiklusaldis reisikaaslane ning kaarti oskan ka juba lugeda.

Kui tekkis huvi ja tahad lähemalt kuulda minust või plaanist, siis anna endast märku.

Aitäh! Maria

10 päeva tundub lühike selliseks reisiks, n. Omaanis on vahemaad päris suured ja kindlasti võiks käia Musandamis, Salalah ümbruse üksikutes randades, Kesk-Omaanis Nizwa lähedal Jabal Shams´i piirkonnas. Abu Dhabis võin linna tutvustada. Üksi reisida Araabia riikides ei soovita. Olen seda ise teinud ja alati on sekeldusi olnud, tihti suhtutakse eelarvamusega et lääne naised on kõigile madratsiks. Alustades sellega et bussis torkab tagaistuja mingil hetkel kahe istme vahelt käe läbi ja hakkab katsuma, kuni selleni et kaardil teed näidates peab ilmtingimata kaardi sedasi kätte võtma, et "teejuhataja" käsi su rinda puudutab (seda on mitmel korral juhtunud). Ei aita ka kui oled väga konservatiivselt riides ja kuidagi väljakutsuvalt ei käitu. Kuni selleni et vägistamise puhul võid ise süüdistuse saada, et olid abieluväliselt vahekorras. Edu reisikaaslase leidmisel ;) Sihtmaad on põnevad.

Omaanis (vähemalt Muscatis) on kohalikke eestlasi ka, ehk saad nendega kontakti?

Oi, aitäh huvitava tagasiside eest!

Ma siin kaalusingi, et kas 15 päeva või piisab kümnest. Sõbrad arvasid, et ehk 15 on liiga palju, aga võib-olla teil on õigus. Päris läbi tormata linnukese pärast ei tahaks sealt piirkonnast, kuid üle 15 päeva väga ei kannata töölt puududa.

Aga jah, teades enda kalduvust sekeldustesse sattuda, siis pigem väldiks ka kellegi kaasaks saamist ja oleks ehk tõesti tore seal teistegi eestlastega kohtuda.

Heidin, kas sa eladki püsivalt Abu Dhabis?

tsauki KUI jumalad on armulikud siis peaksin ka vist sell ajal sealkandis hulkuma aga 100% ei tea kuna talve reisi punktid ei ole veel paigas aga huvitav kant.