Kas koolivaheajal Dubaisse või Egiptusse?

Mida te soovitate? Egiptuses enne käidud, Dubais mitte. Paljudel on Dubai reisid juba täis, leidsin allahinnatud reisid www.tuuletravel.ee, kas keegi on kuulnud neist? Kas julgeks minna?

Dubai on koht, kus võib igal aastal käia, seal on alati, mida vaadata, kindlasti tasub minna, kuid selle reisibürooga kogemus puudub.

Lastega reisijatele on Dubai vaid piin...kui sul pole linnast ja shoppingust küllalt, siis võibolla tõesti...Rand ei tea kus või schuttlebussi tee kaugusel hotellist, kohalikud traditsioonid puuduvad ja kõik on ülesehitatud suure rahaga, ei näinud seal küll midagi sellist, mida mujal maailmas näinud pole. Teist korda sinna puhkama ei kipu, igaljuhul eelistan Egiptust, selle kultuuri, sealseid inimesi, koralle, merd, päikest,kõrbe ja vabadust. Nautige puhkust, kuhu iganes lähete.

Reisija Pots ajab väga asjatundmatut juttu. Aga eks tema hotell oli ka kuskil Sarjahis pakistanlaste rajoonis või hoopis Ras al Kaimahis,eks sellest ka selline pessimism.

Lastele on Dubai parim koht. Loendamatul arvul lõbustusparke (vingeim neist Wild Wladi),uskumatu suusakeskus keset kõrbe,alati hea ilm ja mitte pealetükkivad inimesed. Dziibi safari kõrbes peaks ka vähemalt poistele väga meelejärgi olema.

NB! Dubai pole rahalugejatele. Egiptuse eelarve võite Dubais vähemalt neljaga korrutada, kui korralikult puhata tahate. Muidu peate aega veetma kodanik Potsi juures "a la Lasnamäe lõpus" meie mõistes.

Dubaisse lähen ma iga kell tagasi, ka koos lastega. See on vähemalt minu lapse kriteeriumide alusel üks tegijamaid kohti.

dubaisse tahavad ka kõik mu 3 last tagasi...2 korda käisime veepargis wild wadi samas olem ka 3 korda egiptuses käinud- o veemaailm on võrratu tasub ka minna ja parim kui sukeldumist ei karda

...no kulutamine pole mulle kindlasti probleem ja ka mitte eesmärk omaette lugupeetav A.L ja Lasnamäe lõpuga tundute ise paremini kursis olevat, mul on selle leidmisega tõsiseid raskusi. Kas mujal maailmas lõbustusparke ja suusamägesid vähe on, et neid Dubaist otsima minna ??? Ootasin,sealt midagi enneolematut ja ju olid ootused suuremad kui see, mida nägin ja ju olen enne enamat näinud. Tõsi olime Ras Al Kaimahi Hiltonis, aga hea kui see 4 tärni meie mõistes välja andis st paar aastat tagasi, tänaseks neil uus lux Hilton sealses rannas valminud ja tase paranenud. Igal maal on omad võlud ja põnevat leiab kõikjalt, kuid eelistan Dubaile igal juhul Hiinat, Hong Kongi, Hollandit ja ka Egiptust. Jätkuvalt ilusaid elamusi ja neile kes soovivad...maksimaalset kulutamist Dubais.

Pots, Ras Al Khaimah´t ei saa mingi valemiga Dubaiga võrrelda. Ras Al Khaimah on Dubai 10 aastat tagasi.

usun kyll, ju siis vedas viltu...tagasi kutsutakse uut Hiltonit vaatama, ehk viitsingi kunagi minna, aga kohalikud, need vähesed kellega vestlesime, ei avaldanud üldse muljet...päikest

Kurimoor pingutab natuke üle, ma ütleks isegi, et Ras Al Khaimal on ka 15 aasta taguse Dubaini pikk maa käia. Ja miks teha maha kohta, kus pikemalt ei viibinud ise...Ras Al Khaimasse ei läheks ise ka tagasi teist korda, kuigi Hiltoni rannaklubi on rannas vedelejatele ja õlle libistajatele suht hüva koht. Olen Dubais vist 7 korda käinud aastate jooksul ja lähen kunagi veel, et näha kui palju on elu seal vahepeal muutunud. Näiteks seal kus praegu laiub Jumeira Beachi hiigelhotell ja Wild Wadi oli 13 aastat tagasi Virust suurem Chikago Beach hotell, mis maha lõhuti, sest kõrbes on ju ruumi vähe:P Seega inimesele, kes päeval tahab rannas olla ja õhtul poole ööni linnas hängida, shopata ja niisama üritusi nautida, on Dubai just õige koht ja mis peamine, üliturvaline.

Hei!

Mina olen Tuule Traveliga (www.tuuletravel.ee) käinud Dubais ja Indias. Mõlemal korral sain häid nõuandeid ja soovitusi reisi planeerimisel, kohale jõudes toimis kõik nii nagu kokku lepitud :) Täisteenus - lennupiletid, kindlustused, hotellid, kohapealsed ekskursioonid ja transfeerid jms.

Tuule tüdrukud annavad head nõu ja abistavad individuaalreisi kokkupanemisel - olgu see siis kaugel Araabias või hoopis siinsamas Eestis. Soovitan julgelt uurida ka Pärnu jahisadamast väljuva jahi Tuule reisipakette Eestimaa kaunitel vetel. Superluks oma seltskonnaga minekuks!