Kas saab üheotsa piletiga Ecuadori lennata?

Tervist,

kas saab üheotsa piletiga Ecuadori lennata või peab tingimata ette näitamiseks olema ka tagasilennu pilet? Estravelist öeldi, et tagasisõidu piletit on vaja ette näidata, aga ehk on kellelgi oma kogemusi - kas saab sinna vaid üheotsapiletiga?

Ehk tasuks siis kindluse mõttes nt bussipileti Ecuadorist Peruusse või mujale naaberriiki osta, sellest peaks ju ka piisama, aga iseasi, kuidas siit neti teel piletit osta...Palun jagade kogemusi, teadmisi!

Aitäh!

Ameerika mandril ringi liikudes nõutakse väga sageli tagasipiletit,olen ise sellega hädas olnud. Oleme sh.tegelenud sellise sussermusseriga,et teinud mõne lennufirma lehel pooliku broneeringu,seda siis veidi töödelnud ja küsimise peale esitanud elektroonilise pileti väljatrükina. Ise nimetame seda pseudobroneeringuks : ) Muide, copaair.com saad teha tingimusliku pärisbroneeringu nii,et pead 48 h enne väljalendu pileti välja ostma, mida sa sel juhul siis lihtsalt ei tee. Probleem on igati päevakorral, kui sa ei tea enne täpselt, kui kauaks ja kuhu riiki plaanid jääda.

..aga kas siis vaid broneeringu ette näitamisest piisab?

Olen käinud Lõuna- ja Kesk-Ameerikas kolm korda, minult ei ole kordagi nõutud näha tagasi lennupiletit. Viimane kord Kesk-Ameerikas lendasin Costa-Ricast Nicaraguasse, Nicaragust Salvadori ja Salvadorist uuesti Costa-Ricasse. Kordagi ei küsitud. Tuleb olla oma tegemistes lihtsalt kindel. Ja kasutasin punaste kaantega EU passi, jättes siniste kaanetega passi kotti varuks. Kuna mul passides teisi viisasid ja templeid, siis ühes kohas tegin piirivalvurile(Salvadoris)ülevaate geograafiast, tema avastas enda jaoks et selline riik nagu Tansaania on olemas:) Eks piirivalvuritele on inimkäitumise psühholoogiat õpetatud ja ära tundma neid kes on ebalevad. Järelikult on midagi karta. Ja siis hakkavad küsimused tulema ja võidakse nõuda ka pileteid näha.

Enda kogemuse pöhjal vöin öelda, et saab küll. Samas oli mul ka viisa üheks aastaks. Vöib-olla seetöttu lennujaamas midagi ei küsitud, aga enne pidin saatkonnale asja ära seletama.