trip-krainetrip-ukraine-dark
Kas siin foorumis kustutatakse postitusi?

Ma ei saa aru, miks on minu postitus kustutatud? Kas siin on tsensuuriks mõni turismifirma esindaja või firma poolt kinni makstud moderaator? Kas olete ka märganud? Sooviks teada!

Imelik jah, ma olen sama täheldanud... TopTours ehk?

Tglt mina, kogemata. Vabandust, enam ei tee. =o/

Oli nali, eks?
ja ma ei usu ka, et TopTours seda teeb, kuna selle firma kohta on nõnnapalju kaebusi siin nähtaval. Minul endal oli ka kana kitkuda auväärse TopTours esindajatega möödunud aasta aprillis, kui Egiptuses ei võimaldatud meile tellitud konkreetset majutust. Ma rääkisin hoopis Germalo firma kohta väheke puudujääke nende reisipakettide kohta.

Vaatasin järgi. Sai kustutatud, kuna ei läinud teemasse, oli segane, ja täis kirjavigu. Mis halvasti, see uuesti (paremini).

Kurb, aga tõsi. Täiesti adekvaatseid ning mitte omakasupüüdlikke kustutatakse samuti.

Ma ka just eile sisestasin reisi müügikuulutuse- ja tänaseks kadunud. Oli Estravelist ostetud reis.

Inglissi siin ju eriti panna ei või.

Arapickile! Ma arvan, et ma nägin sinu postitust eile, kui see puudutas Estravelist ostetud lennupiletite müüki. Aga praegu ei leidnud ei kustutatud ega olemasolevate alt. Isiklikult arvan, et selle kustutamise põhjuseks oli kontakti ja müügihinna puudumine, samuti oli märgistus tegemata(nii nagu reeglid ette näevad). Shrekile Jyrka juba vastas. Juhul kui Teie postitus on kadunud, siis on selle põhjuseks reeglina kas "vale teema alla postitus", "hoolimata( antud küsimuses) olemasolevatest teemadest uue teema algatamine ehk siis leiduva lugemata jätmine" või "jämedad kirjavead hoolimata eelnevatest hoiatustest". Siin pole midagi isiklikku ning tasub teha sel juhul lihtsalt uus postitus!

Minu Club one kinkekaardi müügikuulutus (hind oli 350 eek) on tänase päeva jooksul 3 korda kustutatud ostu-müügi rubriigist!? Kas hind oli liiga madal?

Jään konkreetse vastusega jänni, aga sul on ju teema olemas http://www.trip.ee/node/46903. Kardan, et Sinu uut teemat ei peetud vajalikuks ja seepärast teema peideti. Lihtsalt postita oma müügikuulutus olemasoleva alla ning usun, et teda ei kustutata!