trip-krainetrip-ukraine-dark
Kas Sitsiilia või Kreeta

Plaan minna suve lõpus ühele neist saarele.Kes on käinud mõlemal saarel, siis küsiks Teie arvamust, kummale teile endale rohkem meeldis.Ma tean, et neid ei saa võrrelda aga see on ikkagi Teie arvamus.

võrreldamatut ikka võrrelda ei saa, mõlemal on omad võlud ja ise tahaksin mõlemale saarele veel tagasi minna, sest nii palju on ikka veel avastada seal :)

Oma kogemus siiski, et Kreeta tundub rahulikum ja vaiksem. Samas on kindlasti võimalik leida vaikust ja rahu ka Sitsiilias, võibolla ma lihtsalt ei ole melu Kreetal üles leidnud (kuigi ei ole ka otsinud)

Algatuseks on sobivam Kreeta.Miks? esiteks rahulikum, turvalisem. Kreeklased on ausam rahvas.Kreetal on tegelikult ikka väga raha maitse juures, mine mõnele väiksemale saarele ka kindlasti, siis näed muud. Sitsiilastel on temperament ja aura mõnus.Vanade inimestega suhelda on äärmiselt huvitav. Nad on nii armsad!!! Nad on ikkagi väga temperamentsed, tulised kohe. Kreeklane naljalt ei tule sulle juurde,et räägime juttu. Kreeklane on ääretult viisakas. No muidugi erandeid alati.

Aga suve lõpus v.sügisel minna on nats kõrbenud kõik see loodus kahjuks.Ja kole palav on. Kreetal on ilmselt paljud käinud aga Sitsiilias mitte veel niipaljud. Ehk siis alustad ikka suurimast päikselisest paradiisisaarest Vahemeres. Sundimatu atmosfäär, sümpaatsed inimesed, head ostuvõimalused ning Itaalia glamuur, huvitavad kultuurimälestised, kaunid rannad, mõnus kliima ja puhas merevesi, hea köök ja veinid.On mida vaadata kuna see saar on nii omanäoline, et Itaalias palju rännanud inimesel on vahel raske uskuda,et tegu ikka sama riigiga. Ilusat reisi.