Kas tuleb soodsaid lennupileteid Indiasse?

Kas keegi teab,et kas tuleb kuskilt poolt soodsaid pakkumisi Goasse või Mumbaisse.Finnairil siin oli suvel aga nüüd on jälle hinnad kõrged.

Kindlasti tuleb. Tõenäolisem võimalus Stockmanni "Hullud päevad".

Kunas need Stockmanni "hullud päevad" toimuvad?sügisesed.

Kuidas "hullude päevade" lennupiletite müük välja näeb? Varakult pikka järjekorda ja kas kohe peab kõik välja ostma ? Kas lennukuupäevi saab lahtiseks jätta, s.t. kas otsustamise ja valiku aega endale jääb ?

Naised saunas rääkisid :-)

  1. okt. - INDIA, Mumbai või Delhi - 6500 EEK
  2. okt. - JAAPAN, Osaka või Nagoya - 7300 EEK
  3. okt. - LÕUNA-KOREA, Soul - 7300 EEK
  4. okt. - HIINA, Peking* - 6900 EEK
  5. okt. - USA, New York - 6000 EEK

Lisaks palju lende erinevatesse Euroopa linnadesse, hinnad alates 2400-3100 EEK.

Reisimisperiood 20.10.2008 - 22.003.2009

*Pekingi reisimisperiood alates 03.11.2008

Hinnad kehtivad ainult Hulludel Päevadel 15.-18.10.2008 Hinnad sisaldavad edasi-tagasi lende alates Tallinnast ja kõiki makse. Piletite väljaostmine ja broneerimine peab toimuma samaaegselt. Reisimise kuupäevad ei ole muudetavad ja piletid ei ole tagastatavad.

Aga Taisse? Kas Bangkokki ei tulegi või? Kust see info pärit on ja kui kindel see on?

ei tule Taid. info on tõene ja ka suht lõplik. vähemalt reklaammaterjalid sellise infoga on juba trükitud. Info pärineb isiklikelt tutvustelt Finnairist.

Äkki saad selle tuttava käest uurida, et kas Finnair üldse Tai soodukat sel hoojal teeb?

Ka eelmise aasta sügisestel Hulludel päevadel Tai pakkumist polnud. Kuid jälgi sooduspakkumisi iga nädalavahetus otse Finnairi kodulehelt.

et kas neid ilusa hinnaga pileteid saab ainult hulludelt päevadelt või on nad samal ajal kättesaadavad ka Finnairi enda kodulehelt?

Kahjuks pole sel aastal isegi Hongkongi, kuigi sinna tuleb ju Cantoni asemel lende juurde.

Tekkis ka küsimus ka finnairi kodulehelt saab ka bronnerida? Ise elan Tartus ja tobe oleks sellepärast Tallinnasse sõita.

Eeldatavasti tulevad Tai piletid veebruaris turismimessi ajal. Ise ostsime eelmisel aastal 8990.-

Kahjuks netis ei ole selliseid hindu, sest hullude päevade piletid saab ainult Stockmannist spetsiaalselt kohaletoodud Finnairi müügipunktist.

itaalia lennufirma pankroti tõttu sai finnair nende tai lennud omale. Nüüd nad on esialgu täis ja alla ei lase. Näis, mis veebruar toob. Guangzhoust Lõuna Hiinast saab väga hästi bussi või paadiga Macausse ja sealt juba edasi odavalt Bangkokki. Hiinasse ja nimelt Guangzhusse on aga odavalt saada ja küll tuleb veel.

"itaalia lennufirma pankroti tõttu sai finnair nende tai lennud omale", mis imelik jutt see on? Guangzhousse Finnair novembrist enam ei lenda.

Olen ma õigesti aru saanud, et need Hullude Päevade hinnad on ainult lennupiletid ja kõik muu(hotell, transport lennujaamast jne.)tuleb endal muretseda-organiseerida.

jah sa said õieti aru...müüakse ainult lennupileteid.

Aga, kui ostan pileti ära ja juhtub, et ei saa reisile minna, kas siis nimemuutusega saab ikka pileti maha müüa? Tagastada ei saa, aga kui keegi teine soovib minna ja nimemuutus teha siis ikka saab piletist lahti ju?

Mis nende Stockmanni piletite kohaloleku aeg on olnud varasematel aastatel? 1 kuu, 3 kuud, 6 kuud?