trip-krainetrip-ukraine-dark
Keila juga

Saabunud külmad ilmad ja lõplikult mittetaandunud detsembrikuine suurvesi on teinud Keila joa suurepäraseks vaatamisväärsuseks. Tallinnast ainult 30 minuti autosõidu kaugusel asuv vaatamisväärsus pakub lisaks jäätunud joale ja veekohinale, ka mõnusat võimalust jalutuskäiguks pargis ja mereääres. RMK on pargis parandanud trepid, Eesti Energia on hüdroelektrijaama renoveerimise käigus parandanud sillad ja kanalid ning ehitanud vaateplatvorme.

Loodud on võimalus ka autoga saabujaile auto turvaliseks parkimiseks. Tund parkmist kioski müüja silme all maksab 25 krooni ning rohkem kui tund 30 krooni. Autot saab jätta ka poe juurde või baari juurde. Siiski tasub olla parkimisega suvalises kohas ettevaatlik, sest Keila-Joal autodesse sissemurdmine on üsna tavapärane. Tänasel laupäevasel päeval oli juga ja parki imetlemas lõuna ajal oma 200 inimest, nii et paljud on leidnud välismaiste sihtkohtade kõrval ka meie oma kodused vaatamisväärtused.

Suur tänu hea vihje eest. Ilus pühapäevane jalutuskäik oli.

Sellepärast oligi pühapäeval seal nii palju rahvast:P Käisin ka seal ja klõpsisin pilte, mõnus väike jalutuskäik oli. Tasuline parkimine on küll minu meelest nõmeduse tipp, kuskil mujal metsas ma ei tea, et nii oleks.