Kes käinud Rootsis Kolmardenis

Kas ühepäevaga jõuab ära vaadata(mitte läbijoostes) nii looduspargi, kui safari? Aega u 5 tundi.Kui oma autoga safarile minna, kas sis peab maksma auto hinna, või iga autos olija eraldi.

Käisime eelmisel aastal ja olime seal hommikul kella 10-st, siis väike paus safari järel, seejärel loodusparki ning tegelikult jäi üks osa õhtul veel vaatamata ka. Aga mine kindlasti, mis siis kui kõike ei jõua: jubedale Tallinna loomaaiale kindlasti hea vaheldus.

0
0

Eks targem ole sinna terve päev planeerida. Safari oli natuke hale, sest autosid lasti suht väikeste vahedega peale. Pikalt ei saanud imetleda. Osad sõitsid selle lihtsalt moepärast läbi ja kerge oli teistele jalgu jääda. Aknad peavad kinni olema ja minu mäletamst mööda seista ka ei tohtinud. Aga kuidas sa ikka sõidad, kui karu keset teed sulle otsa jõllitab. Aga saab ikka enamuse loomadest meetri kuni paarikümne kauguselt ise ära näha. Ja paljud on liikumas ja tegutsemas.

0
0

Veel lisan, et loomaaed on väga ilusasti loodusesse sulandatud. Mõnel pool jääb mulje, et oleks nagu vaba loodus. Paljudes kohtades on aia asemel looduslikud tõkked. Mõnel loomal on "puur" nii suur, et katsu ta sealt üles leida. Tallinnaga tõesti võrrelda ei kannata.

0
0

Kas safari kestab umbes pool tundi või mitu tundi ja kas sina on täiendav pilet?

0
0

Ainult loomaaia pilet 240.-sek(täiskasvanu, laps 130.-) Loomaaed + safari 290.-/170.-sek Oma autoga safari 140.-sek Need on suvised hinnad, võetud kodulehelt. Tahaks teada , kas see auto hind kehtib tervele autotäiele, või igale autos olijale eraldi? Kas keegi oskab vastata?

0
0

Kolmardenis oleks tore olla 2 päeva.Seal on ju 3 kohta mida vaadata.Tropicarium,safari park ja loomaaed koos delfinaariumiga.Lapsed väsivad 1 päevaga liiga ära et kogu loomaaed läbi käia.Ja minu meelest on see koht seda väärt et seal kauem olla.Lapsed ootavad ja vajavad elamusi,mitte ringi kihutamist.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased