Kes on filipiinidel 20 jaanuar - 1 märts 2015

Hei, lendan 20 jaanuar filipiinidele, jälle, viimati olin veebruaris 2014... eelmine kord sai ni monegi eestalasega reisi ajal tuttavaks ja moned joogid tehtud :)) kas ja kes tripib veel sellel ajal seal... esimene peatus palawani saar :)

1
2

Meie oleme Filipiinidel 19 veebruarist, kuid kus täpselt me mingil kuupäeval liigume, seda ei julge prognoosida.

0
0

no ma vist palawani ja boholi vahel tiirutaN :) Eks paistab.. kirjutada kui plaan selge :)

0
0

Palawanile me ei satu, alustame Manilast ja jõuame Boholile välja, midagi väga kindlat ei selgu enne reisi kuupäevade osas, võtame üsna vabalt.

0
0

NO mul pole muud ka kindlalt.. ihtalt kuna veebruaris olin kuu aega seal ja tekkis palju tuttavaid siis ma vaatan need enne üle ja elan sisse ja iis ka boholile :)

0
0

Hei, mina olen permanentselt Boholil, peamiselt Andas. Astu läbi :)

0
0

Jee :) jaaa :)

0
0

Kui sa eelmine kord Palawanil olid nii pikalt, siis kindlasti oskad soovitada mida seal külastada ja milliseid väljasõite ette võtta?Me jõuame 26 jaanuar Palawaile ja siis arvatavasti nädala prärast edasi liigume.

0
0

Meie oleme filidel 11.01 - 31.01 ja plaan kindlasti külastada Palawani, seega ehk kohtume :)

0
0

tarmo - ma külastasin princesat.. tsillisin nisama veits ja pidutsesin, seal pole midagi muud minuasrtus teha.. kõik need krokodillifarmid ja underground riverid minujaoks liiga motetud... just sellepärat et.. krokodillifarm on nagu krokodilliloomaaed :)) krokodillid betoonist basseinides.. comooon.. :) underground river võib ju ilus ja maailma ime olla, aga kui seal on konstantselt 25 paati ja jõgi on oranzides vestides inimei puupüsti täis siis kaotab se minujaoks selle võlu.. rolleriga käisin sabang bechil niisamachillima...ok koht :) lained olid head )

port barton.. väie küla ja siuke rahulik, midagi eirilist eal teha pole kui puhata ja päevitada.. aga pm iga päev võtsin eal erinveaid saarte ja snorgeldamistrippe... väga ilusad saared eal ümberrigi.. mega... proovisin ära ka sellise seikluse et lasin ühe paadil ennat 1 kule aarele viataja ööbisin eal 3 ööpäeva :) rentisin telgi.. mingi 3-4 euri eet ja sain mingilt kalamehelt harpuuni ja püüdsin endale kala söögiks...ja elasin robinsoni elu.. veits weedi andis ka kaasa et kui igavaks läheb :)))) teen seda seekord jälle... mega lahe oli se kogemus :)

el nidos olin ka nädal.. tore ja nunnu koht.. meeldis.. saab panna nii pidu kui puhata ja seal 3-4 km kaugusel ilus rand )

käisin koronil ka aga ma eitea.. kunama ealt innat väljas ei käinud siis linn minujaoks jäi so so .. polnud eriti huvitav.. :) see kord lähen triin mööda coronit ringi... kuna eelmine asta oli se supermega typhoon ka, siis peale eda se linn coronis oli suht maatasa tehtud..

aga kui olete sellel ajal seal TARMO JA SIGRIDTE... kirjutage näiteks feissbuuki mulle kui tel on :) nimi armin kohlman

1
0

Ps tarmo... mina olin seal pikalt ka sellepärast et ma lihtsalt chilisin eal nisama.. ma ei tundnud vajadust igaäev mingeid kohti vaadata vaid seafdsin ennat mugavalt sisse erinevate kohtade ja nautisin kohalikku elu... teiste turistidega ja kohalikega :)

aga muidu 4 nädalat seal niimdi ringi käija ja teha pole jah midagi :) nädalat piisab et parimad kohad läbi käija ja ära vaadata ) seekord plaanin ka mööda filipiine rohkem ringi trippida :)

0
0

Hei! Viibin samuti veebruaris Filipiinidel ning liigun Cebu-Boholi kandis alates 26.02-8.03 Kes samuti sealkandis sel ajal, andke märku! :)

0
0

Olen Filipiinidel, aga Luzoni saarel, Subicus. Kui keegi El Nidosse minemas, siis palun andke teada.

0
0

Ma olen hetkel Manilas, aga plaanin siit varsti ära kolida. Hea meelega läheks Boholi saarele elama. Kas keegi elab seal alaliselt hetkel? Olen netist otsinud uut elamist, aga valik pole eriti suur. Koha peal olles leiaks kindlasti midagi paremat. Sooviks väiksemat sorti maja (kasvõi jagada kellegagi) või siis condo. Bassein oleks suur pluss või ranna lähedus.

0
0

Ma liigun Boholi saarele järgmisel nädalal kuskil pooleteiseks nädalaks ning veebruari keskpaigas samapikaks ajaks Boracay saarele.

Boholi saarel tegutsevad eestlased organisatsiooniga Andakidz ning seal on neil tihti ka mitmeid eestlasi abiks. Teadaolevalt peaks seal hetkel kaks perekonda eestlasi olema lausa :)

0
0

Eestifilip, Boholil, Andas elab siinne kasutaja birg, kirjuta talle.

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased