trip-krainetrip-ukraine-dark
Kes on Hurgadas nendes hotellides käinud?

Ootan siis arvamust nende kolme hotelli kohta: Charm Life Paradise Resort, Hilton Hurghada Long Beach Besort ja Hilton Hurghada Resort. Kui keegi soovitab mõnda muud hotelli, siis loeksin väga suure huviga teie arvustusi:) Plaanis on meil muidu kogupere reis lapse ja teismelisega. Ette tänades!

Kes on Hurgadas nendes hotellides käinud? ›

Mina julgeks soovitada "Safir" hotelli ja teie puhkus saab kenasti veedetud! Linna on küll paar km., kuid taksoga sõit 5 naela. Teisena soovitaks "Vaves Resort".

Mina tean pakkuda Hilton Long Beachi - ilus, pika rannaga, maitsva toiduga, puhas - imekena hotell.

Mina käisin Charm Life Paradise Resortis ja jäin väga rahule. Kui sa tahad päris kesklinna siis taksoga, mis on päris odav kui kaubelda ja need sõidavad kiiresti, kuid seal samas on ka palju poode.

Desert Rose - üks väheseid hotelle Hurghadas, kus on elusad korallid ja mida Eestis müüakse. Muidugi on korallid sealkandis ka teistes hotellides, aga neid meil ei müüda, sest eks need Lõuna-Hurghada hotellid ole kallimad.

Olen unustanud ühe vene saidi nime, kust sai hotellide kohta head infot: meenuvad Votpusk.ru ja egyptclub.ru, aga veel oli üks hea koht hotellidega tutvumiseks. Kas keegi oskaks meenutada?

www.tophotels.ru ja muidugi www.tripadvisor.com

Kas mõni on tulnud sel sügisel tagasi Hurghadast ja ööbinud Sea Gardeni hotellis. Mis mulje see hotell jättis?

Tulime Sea Gardenist 06.11. Hotell ise on norm. Toa olemasolust sõltub palju, kui on tänavapoolne, siis võib tundub lärmakas, taksod rallivad mööda ja signaalitavad, nimelt on seal lähedal yks käidavamaid ööklubisid. Kui tuba on basseini poole on asi parem(loe rahulikum). Lisaks suurele majale on ka 2 väikest maja, milledel on aknad basseini poole aga pole rõdusid. Bassein on suht väike. Lamamistoole ei pruugi jätkuda, neid on lihtsalt vähe. Sama rannas. Söögi kohapealt ei julge sõna võtta, kuna olen ise suht närb kõike sööma. Aga yldiselt rahule ei jäänud keegi meie perest. Aga seda ei saa panna selle hotelli syyks, vaid 3* lihtsalt ei ole kõik nii rikkalik. Plussiks tooksin ranna ja peatänava lähedust.

Tänan, et vastasid, ma juba mõtlesin , et keegi polegi seda hotelli võtnud. Aga kas seal on õhtuti mõni meelelahutusprogramm ka hotelli poolt, kas lastel on mingit tegevust? Kas käisite ka ekskursioonidel? Mis firma kaudu käisid, ise lähen Novaga ja mind huvitaks mis päeval on miski ekskurs. ja soovitavalt eesti k. Kui viitsid, pane veel huvitavaid tähelepanekuid kirja, minek esimest korda.

Räägime ikka Charm Life Paradise Resort hotellist ka:)

Isiklikult kõige kehvem kogemus. Kui veab ei ole asi hull. Meil läks nii metsa, et kolisime järgmine päev Titanicusse.

Olen olnud Sea Gardenis ja oli täitsa ok. Eestist viimase hetke reisi ostes ka soovitati pigem paarsada krooni juurde maksta ja see hotell valida. Mõned eestlastest hotellikaaslased olid Hurghadas mitmendat korda ja olid selle hotelliga võrreldes varasematega väga rahul. Meil oli tuba tänava poole ja mina magasin väga hästi. Ma muidugi alati hea unega ka. Basseinist oli mul ükskõik, kuna niikuinii veetsin aega pigem rannas. Ja toitudega jäin ka rahule - erinevad toidud riisist ja kanast peaks küll kõigile meelt mööda olema. Lisaks kiitsid mõned hotellikaaslased, et võrreldes mõne teisega on see väga rahulik hotell - pole kõige lärmakamas kohas ja ka personal on ok ja diskreetne, ei käida armuavaldustega turistidel sabas.

www.album.ee/album/30038998/50084278

Heikki pand oma kodu pildid eksikombel, aga Charm Life on täitsa kena 4* hotell. Eriti ilus on sisehoov oma sillakeste ja basseinikestega.

Üsna jõle näeb välja küll, 3* hotellideski pole midagi taolist näinud, ei usu, et see 4*

Suures majas standardtoas oli küll väga ok, teenindus oli 2006 aastal vaieldamatult parem kui Sea Gullis kus olime sel aastal. Hommikusöök oli ok. Aed ja basseinid väga normaalsed. Asub jalakäijate promenaadi ääres, kus fikseeritud hindadega poed ja head söögikohad, kaupmehed ei tüüta kui tahad jalutada.

ta ole, et hinnangud on erinevad. Mina igatahes pettusin täiega Charm Life Paradises. Käisime külas tuttavatel Wavesis ja isegi see tundus parem. Kuid see on minu isiklik kogemus ja arvamus.

Need pildid olid ikka hirmsad küll, siis oleks ise ka pettunud, aga tuba saab ju alati vahetada.

Kahjuks ei saanud tuba vahetada, kuna 24 tunni jooksul ei õnnestunud, vahetasin hotelli. Mõni küll pingutab oma jutuga üle aga ta on eestlane. Eks tal omal selline kodu.

Eikki pingutabki üle. Jumalast nurmaalne eestlasest vinguja kodu ju! Olen tähele pannud, et egiptlane mõnele inimesele ei tahagi vastu tulla vaatamata rahapakkumisele.