Kiirpaadiga Phi Phile

Tean, et Phi phile on võimalik minna nii Phuketist kui ka Krabilt. Väidetavalt on Krabilt odavam see kiirpaadi trip võtta. Kes on sellel kiirpaadi tripil käinud võiks muljetada. Kas tasus ära ja jäite rahule kõigega?

Phi phi saarel pidi olema üks vinge viewpoint ja seda tahaks kindlasti näha. Kas selle kiirpaadi tripi jooksul antakse ikka mingi aeg Phi Phi Doni saarel ringi käimiseks ka? Põhiline rõhk on vist erinevate saarte külastamisel?

Kas see kiirpaadi trip on oma hinda väärt või pigem ikka ööbida seal saarel? Hotellid pidid vist üsna kallid olema.

Endal ka minek ja jäin plaani juurde ikkagi paar ööd Phi Phil ööbida ja puhata. Ao Nangis veedan ülejäänud ööd ning sealt siis vaataks teiste saarte kiirpaadi trippe ja muid väljasõite. Samas vaatasin neid 1päevaseid trippide kellaaegu, ja no tundus et mingi tunnikene 1 saare jaoks jääb, juhul kui 4 saare pakett võtta. Siiski arvan, et tunnike Phi Phi jaoks on vähe, eriti kui veel viewpoindil käia tahate.

0
0

Kiirpaadi trip seda võimalust viewpointi külastada ei anna. Isiklikult soovitaks ühe öö kohapeal olla, annab saarest parema pildi, kuna seal ka väga vahva ööelu tuleshowdega jne. Kahe päevased tripid ööbimisega on isegi võibolla odavamd kui see päevane trip, muidugi tuleb siis kohapeal olles ise sebida endale pikasabaline paat, millega Maya Bayl käia jne ja eks ööelu võtab ka raha ;) Hotellid on seal seinast seina ja palju sõltub sellest, mis perioodil sinna lähed, detsembris-jaanuaris võib tekkida proobleem öömaja leidmisega, kuna kõik broneeritud...

0
0

Just käisin paar ndl tagasi. Me võtsime Phuketist kiirpaadi reisi üheks päevaks ja maksime 1000 bahti nägu. Võtsime täiesti suvalisest tänavaputkast, sellelt kes head hinda pakkus (voldikul oli vist hinnaks kas 2800 bahti vms). Ja laevafirma oli meil Sea Angel. Trip oli ise väga lahe ja kindlasti soovitan minna, uskumatult ilus loodus. Aga meeletult turiste. Oma 50 kaatrit sebisid kindlasti seal saarte ümbruses ringi, kui mitte 100 ja raske oli pilti saada, kus mõnda võõrast peal ei oleks. Maya Bayl olime vist 45 min. Khai Island 1,5h. Ahvisaar oli mõtetu, niisama näidati ahve korja kalju äärest ja saarele maha minna ei saanud. Lõunasöök oli vist tund aega - äkki see oligi Phi Phi Donil.. seal olid ka turud ja hotellid ilmselt. Mina soovitaks ka kui võimalik võtta öö seal ja rentida pikasabaline paat, et ise minna ja rahulikult saarte vahel ringi sõita ja nautida. Kiirpaadi tuuril on ikka suht koht kiire tempo taga, et võimalikult palju ära näidata.

0
0

Mina sõitsin sinna kiirpaardiga teiselt poolt Koh Lipelt ja viibisin seal ühe öö. Ja järgmisel päeval Phiphilt AoNangi edasi, sõit oli lühike. Pea saar oli juba novembris kõvasti rahvast täis, rannas üksteise küljes kinni. Öömaju pakuti juba sadamas kui ka tänavatel. Kui põhilisel hooajal minna, siis ehk tasuks varem ära broneerida. Paaditrip muidugi võrratu, need ilusad pisikesed saared :) Meie ostsime ka büroost pileti ja läksime väikse seltskonnaga koos longtail paadiga. Meie õnnetuseks oli tormine ilm ja Maya Bayle ei saanud see väike paat sõita, liiga suurte lainete tõttu. Need kes tahtsid pidid ujuma läbi ühe koopa saarele, mis oli väga ekstreemne nende lainetega ja paljud seda kaasa ei teinudki. Peale novembrit aga selliseid ilmasid ei tohiks väga olla seal :) Viewpointil käimine võtab aega, kuumaga päris väsitav sinna üles minemine ja võiks aega olla,et seda vaadet ka rahulikult nautida :) Soovitaks jääda ikka ööseks saarele, kui võimalik. Saab rahulikumalt võtta. Ja kui vaid üheks ööks, siis võiks olla majutus pea ranna läheduses. Me olime mäe otsas ja võttis ikka aega edasi tagasi käimine, kui niigi vähe aega.

0
0

Kasutan teemat ja küsin ka transpordi kohta: kuidas oleks kõige mõistlikum märtsi alguses 4 inimesel Ao Nangist Phi-Phile saada (mitte ühepäevane trip, plaan on saarel olla 3 päeva). Leidsin sellise info: http://www.phiphi.phuket.com/schedule.htm Kas mõistlik oleks selle kaudu ära bookida või leiab kohapeal paremaid pakkumisi? Kas kiirpaadid ka käivad seda vahet? Kui jah, siis mis hinnaga?

0
0

Kohapeal leiab paremaid pakkumisi. Meie küll Ao Nangist otse piletit ei saanud, aga kui juba ferry pileti ostad siis oli ka see transfer Krabile ja sealt läks ferry mis sõitis poolteist tundi. Kui kohapeal päev-kaks ette ostad, siis saad kindlasti laevale, meie jäime eelmisel õhtul veidi hilja peale ning hommikul saime alles teada kas saime praamile mis stardib Ao Nangist või Krabilt. Kui aus olla, siis tegelikult ega väga vahet pole, lihtsalt Ao Nangi läheb kord päevas mu meelest, Krabile kolm korda päevas. Hinnaks oli Phi Phile minnes 400 bahti ning tagasi tulles 300 bahti. Minnes ostsime pileti hotelli all olevast tuurinurgast ja tulles otsisime Phi Phi keskusest kohta mis odavamalt pakub. Ja kui niikuinii mitmeks ööks minna, siis vast pole oluline, et kohale ja ära kiirpaadiga tulla. See poolteist tundi ferrys läks päris kiiresti.

0
0

Tänan vastuse eest!

0
0

Tasub osta kohe open return ticket. Sellega saad vabalt valitud päeval sõita 2 otsa liinidel Krabi-Phiphi-Krabi või sõidad Phiphilt Phuketile edasi. Pilet on odavam kui kaks eraldi piletit.

Ise olen Phiphil lihtsalt läinud õigeks ajaks sadamasse ning alati laevale saanud (oktoobris ja veebruaris).

0
0

Tundub vist sobiv teema küsimusele - kas on mõttekas osta ära Internetis piletid suunal Koh Lanta - Phi Phi ja Phi-Phi - Ao Nang? Pakkujaid netis tundub olevat mitmeid. Või peaksin pigem küsima oma hotellist siin Koh Lantal /jalutama suvalisse putkasse, kus on reisibüroo peal kirjas? Iseenesest tahaks kindlasti, et see transfer sadamasse oleks kindel (mitte, et keegi kogemata unustab ära), aga samas ei viitsi nagu kuskile ekstra "otsima" ka minna.

0
0

Kuidas on mõistlik seigelda Koh Lanta-Phi-Phi -Ao Nang. Selles mõttes, et kas saan kohapealt teenuse osta ja kas kohvritega saab ka seda matka läbida. Kuna lähen esimest korda, pole üldse ettekujutust.

0
0

Olime 2017 nädal Koh Lantal ja sealt laevaga Ao Nangi teiseks nädalaks (Soovitus kohvrile igaksjuhuks kas suur kilekott või pakkekile ümber tõmmata ;) st. ,et kui Koh Lantal päike paistis, siis Ao Nang tervitas meeletu paduvihmaga ja kõik kohvrid üksteise otsas olid laeva tagaotsas ilma katuseta hoiukohas) seega saab ka kohvritega seigelda. Kohapealt tasubki reisid osta ja soovitus, et mitte kohe esimesest kohast vaid tänavatelt ikka uurida. Kui Phi-Phi le reis võtta, siis nii, et kohapeal ka öö või kaks ööbida, sest lihtsalt päevane tripp kas Koh Lantalt või Ao Nangist võtta on mõtetu (ise olin küll pettunud, sest Phi-Phi saarel oli ainult koos söömisega 2 tundi aega ja saar jäi seega avastamata). Kui uuesti teeksin sellise marsruudi, siis Krabi lennujaamast Koh Lantalse (seal oleksin kindlalt 1 nädala veel ;), sealt läheksin Phi-Phi-le oleksin seal 2 ööd, et ka kõrvalolevaid saarekesi külastada ja siis Ao Nangi (kuigi seal rand oli mõtetu ülerahvastatud pea olematu ala).Omal plaan järgmine aasta võtta reis Phuketilt kohe Koh Lanta le uuesti sealt Phi-Phi saarele paariks ööks ja sealt Phuketi randadesse kas Karonisse või Katale

1
0

Me märtsis tegime (päikejaliiv) plaanitud tripi.Lennuga Phuketi.Siis puhkus Karon/Kata vahel (Manohra Cozy resortis vist oli) nii 2-3 ööd.Sealt sai nii Karoni kui Katale tasuta vaniga hommikul.Õhtul käisime Big Budda vaatamas(nb mitte päris pimeda peale jääda).Siis 2 ööd Phiphil(seal paaditripp ja üks õhtupoolik viewpoint).Edasi Lanta le.Vist 4-5 ööd.Lanta suht rahulik koht,ilus rand.turisti masse ei olnud.üks päev kaatriga snorgeldama Koh Rok ile.Boonuseks kaater sõitis piki saare rannaäärt.Ilusad vaated.Tagasi Phuketile.Viimased päevad Kamalas.Üks õhtupoolik käisime kõrval Patongis rahvamasse ja suurt ostukeskust Jungtseilon uudistamas.Kamala keskuses ka keskmise suurusega ostukeskus,kus sai veel mõned ostud kaasa tehtud.Lõpuks tagasilend. 

0
0

Õudne koht see Phi-Phi.... täielik Ibiza , tattoo salonge oli rohkem kui söögi- joogi kohti, inglise ja ameerika noored joovad igalpool ja koguaeg, venelasi tuli 30-inimeste gruppidena koos giidiga vastu 4-6 rühmaIlusa asja on ära rikkunud. Kahetsesime et seal ööbisime, oleks pidanud ainult läbi sõitma. Kui ööbima tahate jääda peab hotelli võtma teisepoole saart ja siis saad linna ainult taksopaadiga

1
0

Kiirpaadiga ei soovita Phi-Phile minna, selle 1 päevase tripi jooksul ei näe te enamus kauneid kohti, mis Phi-Phi ümbruses tegelikult on. Lisaks jääb kogemata õhtune saareelu. PhiPhile tuleb minna siiski vähemalt kaheks päevaks. 1. päeval avastada Phi-Phi ümbruse paradiisisaari ja randu ning õhtul tuleshow ning pidu. Järgmine päeva aga loodus ja vaatepunkt.Kui te omal käel ei viitsi sellist trippi kokku panna, siis siit saate kogu kupatuse ühest kohast ja eesti keeles. :)https://phuket.ee/pood/phi-phi-paradiisisaared-2p/

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased