Kingitus kreeka perele

Kas kellegil on mingit head ideed mida kaasa võtta kreekasse kingituseks õpilasel, kes elab nädal aega kohalikus peres.

Nt! Eestit tutvustav pildiraamat, muusika CD,

Äkki eesti musta leiba? Paar päeva püsib see pehme küll. See uus Fazeri (oli vist) must leib on ülimaitsev.

Kalevi komme või Kalevi sokolaadi... Loodan, et ei sula enne kui sa kohale jõuad... Pildiraamat Eesti kohta muidu oleks ka hea kingitus. Mõtle midagi eestipärast välja.

kama ja Vana Tallinn...works always :)

vaata suveniiri poest midagi, ja muidugi võiks olla ju ka mingi pudel:) liköör nt

Arvatavasti neid päriselt ei huvita eesti muusika ja eesti filmid, aga tegelikult, kui on juhuslikult erinevatest filmidest ja muusikast huvitatud inimesed, siis oleks hea kingitus muusika või film küll... Näiteks "Sügisball" või "Leiutajateküla Lotte" j "Lotte reis lõunamaale" (filmil peavad kindlasti olema vähemalt iglisekeelsed subtiitrid)... Üks mu tuttav tegi näiteks ise parimast eesti muusikast plaadi - pani sinna klassikat (nt Elleri "Kodumaine viis" ja midagi Pärdilt või Tüürilt), pop/rock'i, folki, autentset rahvamuuskat jne.Ühesõnaga siis sellist muusikat, mis iseloomsutab kõige paremini Eestit ja meie muusikat... Pildiraamatud Eestist on ka hea mõte... Kahjuks õpilasel ei kõlba vist Vana Tallinnat viia, muidu see see kõige parem kingitus :) Ja Kalevi kommid (šokolaad) on ka klassika :) Midagi kadakapuust valmistatut... Nt kasvõi võtmehoidja vms.

Iiris olles viisin suveniiriks laste tehtud valgest kaltsust lumememme.See oli eksootiline mänguasi pere lastele ja meeldis ka vanematele.Ka heegeldatud linikud on huvitavad viia ja muidugi tõesti eesti multikaid ja muusikat.