trip-krainetrip-ukraine-dark
Kingituseks reisile

Plaan kinkida lapsele 18. sünnipäevaks reis mõnusasse paika. Hädas sihtkoha valikuga - Mehhiko, Puerto Rico, Kariibimere saared või Hawaii. Reis algab ja lõpeb USA-s, sõidab üksi. Talle on kõik on huvitav, seetõttu tahakski teiste kogemustele tuginedes leida mõne vahva sihtkoha kus oleks ka üksinda nädalapäevad tegevust.

Millised on tema huvid? Kui ta on pidutseja, siis Mehhiko, Cancun.

Suur osa teismelistest on valmis pidutsema, nii ka meie oma. Ise on ta vaikselt hawaiist unistanud. Bora-Borale võib ta kunagi tulevase naisega minna, aga ka üksinda oleks uhke sukelduda ja Jamaica on ka tore paika. Ühesõnaga - valik on ilmselget raske. Vaja oleks paika kus on möll ja melu 24/7 . . . Palun alusta lauset suure tähega.

Puerto Rico välistaksin, seal eriti pidu ja möllu ei käi. Pigem järsku mõni kruiis Kariibi merel. Iseenesest käib pidu peaaegu alati Miami Beachil, ehk siis minu soovitus nr 1 oleks see. Kui laps külma ei karda, siis NY on ka alati cool.

See on küll koht, kus pidu panna! Ainult et kas üksinda minnes ikka on päris lõbus.... Ööklubid on seal super, Coco Bongo, Senor Frogs etc. Lisaks muidugi ajaloolis-kultuuriline taust maiade püramiidide näol, sest kaua sa ikka järjest pidu paned. Vähemalt Chichen Itza võiks ikka ära vaadata. Lisaks cenoted e. karstikaevud.

Ma ei tea, kui palju aega selle sünnipäevani on, aga kõige kindlam viis õige valik teha on endal kõik ülalpoolmainitud kohad läbi sõita. Teiste nõuanded on alati liialt subjektiivsed. Aga üksinda reisida on kurb, ehk õnnestub talle reisikaaslane ka osta. . . . Lause algab suure algustähega! Trip.ee

No, siis soovitan endiselt Mehhikot. USA koolinoored ju käivad seal oma meeletuid koolivaheagasid pidamas ((girls gone wild, jne....). TOP 10 Party Destinations: http://www.tripadvisor.co.uk/GoListDetail-i545-Top_Party_Spring_Break_Destinations.html

http://www.bigtravelweb.com/travel/2008/09/30/5-best-spring-break-destinations/