Klassireis Stockholmi

Tere! Sooviksime oma klassiga (11. klass 16 inimest) minna Stockholmi linnaekskursioonile(kruiis, laevaga Victoria I)). Vaatasin Tallinki kodulehelt, et kui minna selle firmaga, siis võttes neljainimese kajutid, läheks meil igal ühel kuskil 1300 krooni pluss muuseumipiletid jms. Siinkohal küsiksingi, et ehk keegi teab, et ehk saaks kuskilt odavamalt? Et mingi reisifirmaga, mis korraldab spetsiaalseid nädalalõpu reise Stockholmi? Või on Tallinkiga otse minnes kõige odavam? Tänud!

Vaadake palun Tallink-i kodulehel sõbrakuu pakkumist ja saate hinnaga Club ONE kaardiga alates 378 EEk või natuke rohkem hinna reisija kohta. Loe: http://www.tallink.ee/ee/mainMenu/clubOne/default?utm_source=TLNK&utm_medium=banner&utm_content=tlnk_main500x180&utm_campaign=CLUBMONTHEST

Odavamalt enam ei saa! Edu!

Asi ongi selles, et me ei saa nii ruttu minna, mõtlesime kuskil aprilli keskel minna.

Tallink teeb vahepeal kampaaniaid. Nende ootamine võib teinekord tükk aega kesta. Mäletamist mööda on igal aastal miskit meie mõistes poolmuidu reisi pakutud. Eks igal pakkumisel ole omad konksud. Nagu ka need aastalõpu kinkekaardid, mida nad jagasid. Näiteks reedeõhtusele väljumisele nad ei lasknud. Siis niigi laeval rohkem rahvast. Soodukaid tehaksegi siis, kui rahvast vähevõitu. Aprillis juba hakkab elu liikuma ja ei usu hästi, et mõne reisibüroo kaudu soodsam tuleb. Neil on küll allahindlus Tallinkilt aga nad tahavad ka leiva peale vorsti osta. Aga see on minu enda arvamus, mis põhineb kogemustel. Tegelikkus võib ka siin üllatada.

reisifirmaga minnes ei saa kindlasti odavamalt. reisifirma peab ju samamoodi ostma laevapiletid tallinkist, lisaks tuleb siis maksta neile teenustasu jms. nii väiksele grupile pole ka mõtet tellida eraldi giidija bussi (tasuks ära ainult siis, kui terve buss tuleks inimesi täis). mõnel üksikul kruiisil pakub tallink ise linnaekskursiooni, aga siis tuleb broneerida just selline kruiis, kus linnaekskursioon sees on ja ekskursioonile ka koht kohe kinni panna. kuna enamus eesti inimesi on stockholmis käinud, tehakse ekskursioone ainult 1-2 korda kuus.

Minge Vikingiga, nendega saate ilmselt soodsamalt- selle raha eest saate ka neljatunnise bussiga linnaekskursiooni. Tallinkil on läbi aegade olnud kõige kallimad piletid. Vanasti oli soodsaim Silja aga nüüd on ta seesama Tallink.

Ma vaatasin Viking Line kodulehte. Seal oli kirjas, et on olemas liin Tallinn- Helsinki. Ning kui tahaksin Stockholmi, siis peaksin vahetama vist laeva ja siis edasi kruiisile Helsinki-Stockholm. Aga kas seal pole sellist võimalust, et Tallinnas läheme peale grupiga ja sama laevaga saab ka Stockholmi(ükskõik kas siis Helsinki vahepeatusega või ilma)? Tänud!

sellist liini, et algul tallinnast hesan ja siis sama alusega edasi sthlmi, pole veel synnitatud..- sellisel puhul laeva vahetus ettenähtud jah: rosellaga tll- hesa, jätk mariella v gabriella hesa-sthlm). tallinkiga odavat pole miskit... ja aina kallimaks köik läheb (hinnad laeval-söögid/joogid jms.)

Kas teie eesmärk on: a) tutvuda just Stockholmi kultuuriväärtustega? b) sõita laevaga? c) veeta 2 ööd koos klassikaaslastega? d) pidada pidu?

Võiksite teha klassis nende küsimustega küsitluse ning lugeda kokku, mida tegelikult kõige enam soovitakse.

Täiesti "wild guess", kuid pakun, et soovitakse kodust ära, võõrasse keskkonda pidu panema. Vähemusse jäävad vaatamiväärsused ja laevasõit.

Seega võiks variantideks olla ka bussiga Riia/Vilnius või rongiga Peterburi, arvestades kohapealset hinnataset tuleb see lõppkokkuvõttes ka palju odavam.

Ja võib-olla piisab ka Kuressaarest...

ei soovita tallinki kodulehte väga usaldada. pigem helistage broneerimiskeskusesse ja sealt saate kindlama hinnapakkumise. vb klassifitseerute grupireisi alla ning sellega jälle hoopis teised soodustused kui privaatreisijatele bron.keskuse tel.number on olemas kodulehel

grupp on siis kui reisib vähemalt 10 inimest, nii et selle grupisoodustuse 10% saate nagunii, kui 16 inimese broneeringu korraga vormistate. muidu tourestil müüakse ka neid odavaid reise 378 krooni reisija, reisida saab aprilli lõpuni; müüakse ka koos linnaekskursiooniga reise, mis maksavad natuke üle 1000 krooni inimese kohta kõik kokku.

Alati ei pruugi reisibüroolt grupile reisi ostmine kallim tulla, sest reisikorraldajatel on Tallinkiga kokkulepehinnad, mida rühmareiside korral kasutada saab. Kõige mõistlikum oleks võtta pakkumine nii Tallinkilt kui mõnelt reisikorraldajalt ning siis otsustada.