KLM Amsterdamist Kariibidele 491€

"KLM pakub hetkel soodsaid edasi-tagasi pileteid Amsterdamist sellistesse sihtkohtadesse Kariibidel: Aruba, Bonaire, Curaçao..."

Otsisin Amsterdam - Curacao igatpidi ja kordagi ei tulnud selline hind, kord üle 600 eur ja tav. üle 700 EUR. Mis, kus ja kuidas ???

0
4

Pakkumine oli kehtiv vist üksnes pühapäeval, 27. aprillil.

0
0

Algpunktid: 

Amsterdam

Müügiperiood: 

27.04.2014 - 29.04.2014

Väga kahtlane reklaam igatahes, keegi midagi ei tea, kirjutage foorumisse, foorumis ka ei tea midagi. Mis mõtte sellel trip.ee üldse?

0
5

Oot, mis Su probleem on? See ei ole ju reklaam, vaid foorumikasutajate poolt siia pandud info ja sellised pakkumised on alati kiireks reageerimiseks. Tagantjärgi siin nüüd halada ja kedagi süüdistada on ikka eriti naeruväärne. Keegi ei saa garanteerida sulle mingit head hinda, sest sooduspileteid on ALATI piiratud hulgal. Tripi mõte ongi, et siin jagatakse infot, reklaami teevad ja pileteid müüvad ikka firmad.

5
1

Need pakkumised on tõesti mingi perioodi jooksul, ehk siis tuleb kiirelt reageerida kui selle hinnaga pileteid tahta. Selliseid pakkumisi leiab kuskilt otsingumootoritest ning pole kirjas kaua need kehtivad, seega müügiperioodi ei saa täpselt määrata. Aga eks sarnaseid pakkumisi veel tuleb :)

3
0

Mis tagantjärgi, eile sai postitatud, eilsest ma otsin ja ei saa aru pakkumisest, sest sellist hinda pole olemas! Reklaami edastab trip.ee ja antud juhul levitab valet infot. Ennem kui postitada ja jagada, tuleb kontrollida, kas asi vastab tõele või mitte.

0
8

Reageerisingi kiirelt :(

0
5

Millest sa aru ei saa, see ei ole REKLAAM, vaid info. Asi muutub minutitega ja keegi ei saa sul iga poole tunni tagant pakkumisi üle kontrollida.

3
1

Kontrollisin eile üle ning siis olid selle hinnaga piletid saadaval. Tegemist pole reklaamiga, ning samuti mitte vale infoga, kuna sellised piletid selle hinnaga olid olemas. Enamus lendude soodukatest ongi saadaval väga lühikese aja jooksul ja kui lennufirmal piletid müüdud, siis võetakse see pakkumine ka maha.

1
0

Sa Norsu mingi närviline tüüp vä? Ma saan aru, ja mulle ei ole vaja midagi kontrollida, sain siiani ise hakkama. Kui sa oleks veidi viisakam siis ma seletaks sulle täpselt aru, mis ja kus info praegugi üleval.

0
6

No loe oma postitusi, süüdistad lambist oma vabast ajast tänuväärset tööd tegevat foorumlast mingis vales reklaamis jne.. Ja nüüd kirjutad, et sinu jaoks ei ole vaja midagi kontrollida, eelmises postituses süüdistad, et enne tuleks üle kontrollida kui miskit infot postitada, millal sa siis jama ajasid, enne või praegu?

1
1

Trip.ee tuli info! Lugesin... olen koheselt otsinud kogu info selle kohta, antud info oli vale ja soovitati pöörduda foorumisse, mida ma tegingi. Siin ei saanud ka mingit infot...mis edasi? Noormaalsed inimesed seletavad ka normaalselt, ei tea mis sul viga on, võiksid olla veidi viisakam ja abivalmiv...

0
5

Nägin ise ka selle soodsa hinnaga pileteid. Väga hea Vito kui saad kõigega ise hakkama. Järsku lähed plõksid kusagil mõnes teises foorumis?

3
1

"Keegi ei saa sul iga poole tunni tagant pakkumisi üle kontrollida." Loe ennem põhjalikult mida ise kirjutad ja millele vastus tuleb

0
4

jupstykk, tõlgid ehk oma lause eesti keelde ka, oleks huvitatud teada saama millest kirjutad :)

4
1

Võin kinnitada, et sellise hinnaga pileteid oli saadaval. Jagasin (kiiresti, peale väljatulekut) infot töökaaslasele (ta kolab pea iga aasta kariibidel), kes ostis endale ja oma perele 3 piletit juuniks 2-ks nädalaks Curacaole. Ta veel tänas mind peale seda ja lubas midagi head/toredat mulle sealt tuua.

P.S. Viisakus ja lugupidamine kõigepealt. Trip.ee ei ole koht kus oma pahameelt välja elada, ennekõike tuleks iseennast süüdistada, et normaalsel ajal diilile peale ei sattunud/õigeid kuupäevasid ei proovinud, jne.

Aga edu ja jaksu...ka pime kana pidavat kunagi tera leidma :D

8
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased