trip-krainetrip-ukraine-dark
Kodumajutus Indias

Tere, olen vaadnud erinevatest portaalidest, kus pakutakse kodumajutust, et ka Indias (eriti Delhis ja Mumbais, aga isegi ka Goas) pakuvad mõned kohalikud turistidele kodumajutust. Kas kellelgi on kogemusi? Või mida te arvate üldse sellest? Eks need kohalikud ole meile natuke võõra temperamendi ja käitumisega, kuid ankeete ja pilte ja tekste lugedes tundub nii mõnigi täitsa korralik ja isegi usaldusväärne .)

Mul vend oli Goas kellegi juures kodus ja nagu aru olen saanud, siis ta oli üsna rahul.

Äkki oskad mõne portaali siin ka välja tuua ladiez, sest endal küll praegu silme ette portaale ei vura... :D

Indias on kodumajutus ehk Homestay päris populaarne. Mina elan ja tegutsen Keralas, Trivandrumis, Kovalamis ja pakun turistidele erinevas hinnaklassis, erinevates majades just kodumajutuse teenust. Igal juhul on kodumajutus väga huvitav kogemus. Näete rohkem kohalikku elu-olu ja suhtlete ka kohalike inimestega. Majad, mida kodumajutuseks pakutakse on Keralas väga korralikud ja puhtad. Tavaliselt on kasutamiseks ka köök, elutuba ja söögituba. Mina saan abiks olla kõiges, mis puudutab reisiselli elu-olu korraldamist Indias. Kontaktid: anu.jeswin@gmail.com; skype: anu.mannisalu; FB: HolidayXP; Mobiil Indias: +918943956346 Anu

Saabusime just Keralast, kus kasutasime päris mitmel korral kodumajutust. Toad olid ilusad ja puhtad, inimesed sõbralikud ja hinnad soodsad.

Annaliisak, ehk on ka mõne kodumajutuse link või nimetus välja pakkuda.

Tere,

rinoke...ehk leiad sellelt lehelt abi, mis piirkond muidu huvi pakub? https://www.facebook.com/holidayxp?ref=hl

Tänan, olen seda lehte näinud, kuna siit foorumist peaaegu kõik (ka väga vanad) jutud India kohta läbi lugenud. Hetkel tundub, et huvitab Kerala ja ehk ka Karnataka või Goa kant. Kuna reisini on aega kaheksa kuud, siis midagi lukus veel pole. Värskeid muljeid ja häid soovitusi loeks küll huviga veel...

Kas www.airbnb.com kaudu oled vaadanud? Panin Delhi huvi pärast otsingusse ja esimesena tuli selline pakkumine: https://www.airbnb.com/users/show/1176755 Ise julgeks ilmselt nende juures ööbida küll. Alati tasub kommentaarid ja profiil põhjalikult läbi lugeda, kommentaarid annavad päris täpse ülevaate kõikidest plussidest ja miinustest, mida profiilis pole esile toodud ja profiili ülesehitus annab päris hea ülevaate, mis inimestega tegu. https://www.airbnb.com/tell-a-friend?airef=4c5ssz2a47dzz5 Selle lingi kaudu registreerudes esimeselt ööbimiselt veel -18€.

rinoke...sealt HolidayXP lehelt võib küsida Kerala ja Goa kohta aga ka ülejäänud India kohta, seal inimesed aastaid tegelenud reiside ja majutuse pakkumisega ja palju on ka olnud kokkupuudet just Eesti inimestega. Niiet...küsi julgelt :). Ise olen ka hetkel Goas.

Tänud, selle www.airbnb.com olin hetkel unustanud, kuigi alles broneerisin sealt majutuse Assooridele. Mind häirib veidi see, et kogu maksumus tuleb kohe kinni maksta. Muidugi on mõistlik reisikulutused pikema aja peale jaotada. Aga kui tahan tühistada või muuta...?

Facebookˇi kasutamises ma eriti tugev käsi pole, aga eks ma üritan areneda.

Olen veel vaadanud majutusi ja muud infot tripadvisorist, agodast, bookingust ning mitmest India kohalikust portaalist. Ilmselt kõike ette bronnida ei tahagi, aga Sri Lankale minnes sain siit trip.ee-st hea soovituse kodumajutusele, millega jäime väga rahule.

Nii, et värskem kogemus ja info (ka paadimaja matka või Munnari külastuse kohta)on ikkagi oodatud.

Kas paatmaja, Munnari ja muude vaatamisväärsuste kohta on soov võtta pakett või lihtsalt kuulda teiste kogemusi? Pakettide kohapealt saaks aidata.

Tänan pakkumast. Hetkel paketti ostma küll ei kipu, me pole veel otsustanud kuidas ja kuhu liigume.