Kogemusi 2014 Tez Toursiga Mallorcal?

Tere?

Kas keegi hiljuti on käinud Mallorcal TezTouriga, kas kõik sujus. Tahaks just sinna septembri esimesel nädalal minna ja kahjuks Helsinki väljumised ei sobi, vaid tahaks Riiast minna. Saab seda Tezi usaldada?

Miks mitte osta lennupiletid + hotell . Lihtsalt vaatasin Tez touri hindu inimene on 1000 euri 2* :) Mingi 4-5* on juba 1500 per nägu .

näiteks TRYP PALMA BELLVER 4 * maksab teztoril 1865 per inimene 31.08 -7.9 booking 1281 euri + lend 288 euri

Kui 2 kesi minna siis kindlasti odavam on võtta lennuk + otell + auto kohapeal

Meie leidsime Tezist 3* hotell Belvedere 1500 € 2 inimest AI.

Vaatasime ka 4 ja 5 * hotelle, 4 * otseselt piltide põhjal ei erinenud 3 * omadest, suht samasugused.

Kas Tezil need Smartlynx tinakarbid nüüd lendavad ja ei lagune enam? Lugesin netist eelmisel aastal oli palju probleeme`?

Kõige odavam oleks muidugi osta viimase hetke lennupiletid (näiteks Helisngist nii odavad al. 55 € edasi tagasi ja ise hotell bookida, aga ei julge viimase minutini oodata).

Antud juhul pakuvad nad õnneks Airbaltic lende :)

Mina käisin kevadel LuftHansaga Mallorcal. Lennukipilet oli 285 eurot ja hotel Caballero kahene hommiku ja õhtusöögiga 623 eur ehk 311,5 eur/ inimene: Sinna ei ole küll mõtet paketireisiga minna.

Hetkel kahjuks enam nii soodsaid pileteid ei ole. Airbalticuga on praegu ostes ca 529euri pilet/per face.

Idee tekkis alles nüüd ja soov justnimelt sinna minna. Muidu reisin alati omal käel lihtsalt praegustes oludes tundub,et saab paketiga odavamalt. Samuti ei saa see olema kultuurireis, vaid lihtsalt mereääres vedelemine + mõni pidu. Oluline on ka pesitseda Palma lähedal (sobib ka Palmanova ja Playa de Palma) kuna seal on paar üritust plaanis. Kui neid asju arvesse võtta, siis mina soodsamalt kuskilt lend+hotell ei leidnud. Hotell võiks olla kah 3-4 *, kaks vaatasin piltidelt oli suht peller.

Ja Lufthansaga pilet 539euri.

Küsimus oligi pigem, et Kas Tezi saab usaldada? Nagu mainitud pole pakettreise varem ostnud ja skeptilisus laes, aga hetkel tundub, et suhtlevad viisakalt, leiavad lahendusi ja õnneks on antud reis ka Airbalticu mitte selle Smartlynxiga.

Vaatasin just ESTRAVELi interneti poest ja seal olid küll lennukipiletid 300-400 euro vahel. Playa de Palma on asukohalt kindlasti parem kui Palmanova. Olen olnud mõlemas.

Käisime möödunud talvel Tezi vahendusel Riiast suusareisil.Kõik toimis kenasti,lennud ja transfeerid.

Mille poolest Playa de Palma parem on Palmanovast? Lihtsalt atmosfäär, ligipääsetavus? Midagi muud veel?

Tõepoolest Estraveli kaudu oleks lend 300-400 €, kuid minule sobivatel kuupäevadel siiski 479 € (31.08-07.09) Tahan nimelt seal ka laupäeva öösel olla ja tagasi lennata alles pühapäeval:) Ja siis on paketi ja ise kokku pandud lend+hotell vahe vaid 100 euro ringis, mis pole eriti suur.

Tänan, ppp, mulle kui bürooskeptikule aitab kaasa, kui on positiivseid kogemusi ka :)

Eks see on muidugi alati nii,et kirjutavad need, kellel probleeme on ja kellel kõik hästi on rahul ega kommenteeri/kirjuta ajalehte:)

Kui on kindel kuupäev, siis on küll raske soodsamat piletit leida.Playa Palma või Palma Nova/ Magaluf. Nii ligipääsetavus kui ka atmosfäär. Näiteks lennujaamast läheb buss nr 21 iga 20 minutiti tagant läbi Playa Palma kuni El´Àrenalini.Pileti saab bussist ja maksab 3 eurot. Palmasse lähevad bussid iga 10 minuti tagant, sõiduaeg 15-20 minutit ja lõpetavad peale kella 01.00. Palma ja Palma Nova/Magalufi vahel käib buss 104 ja 106 , mis sõidab iga 20-30 minuti tagant ja sõiduaeg on 45-50 minutit. Ja viimane buss väljub Palmast kella 23.00 paiku.

Kas keegi oskab soovitada mõnd head shoppamiskohta/kubamaja Mallorcal? Otsisin siit foorumist, kuid ei jäänud silma midagi?

Elasin ligi kolm kuud Mallorcal ning sõitsin terve saare läbi. Palma on seal küll üks mõtetumaid linnasid. Sinna ja Palmanovasse ainult siis mõtet minna kui tahate juua ja pidu panna. Magaluf on ikka päris hull koht. Inglased ise kutsuvad seda shagaluffiks. Saare lääne rännikul on palju ilusaid randasid. Näiteks Alcudia, kus on saare pikim rand. Lisaks põhjas on ilus Formentori poolsaar.

Palmas, suht bussijaama juures kohe põhi shoplemistänav. Lisaks on seal väga hea ja korralik transport. Bussides konditsioneer ning piletid ei ole kallid (ala 10 eurot). Lisaks seal olemas ka rongid, mis modernsed ning veelgi odavamad. Kui aega ja tahtmist siis soovitan teil ise võtta lennupiletid ja bookida hotellid. Hoiate nii kindlasti kokku :)

Tänan info eest!

Päris nii vist öelda ei saa, et Palma on kõige mõttetum koht, maitse üle ei vaielda :) Vaid kakeldakse :)

Mul on pool maailma omal käel läbi kolistatud ja reisibüroo teenuseid kasutan esimest korda, sest viimasel hetkel tekkis idee minna just Mallorcale ja kindlatel kuupäevadel ja nii viimasel hetkel enam ise odavamat lennupiletit ei saanud, otsisin igalt poolt.

Jooma ja shaggima ma sinna ei lähe :) Samas ei viitsi ka ümber saare sõita, tahan lihtsalt end kuskile randa/basseini äärde pikali visata, nädal aega ilma nautida ja tõepoolest paaril õhtusel üritusel käia Palmas.

Aga reis nüüd Tezi kaudu bookitud ja eks näis kuidas läheb :)

Meie just eile tulime üle Riia teziga mallorcale, kõik ok, vaid raske oli ehk mõista, milline mammi oli lennujaamas tezi esindaja. Riia lennujaamas ootamine läks hetkega, kuna olima superväsinud. Kohapeal hetkel tundub ok, kuid Tenerifega ei võrdleks. Hotelliks roc linda, ka see on ok, kuigi kusagil lähedal on lennujaam. Ühesõnaga, vinguda pole põhjust )))

Oo väga tore, kuidas siis TEzi esindaja ära tunda? :)

Aa ja veel, et kas see Tezi esindaja siis eesti keelt rääkis? Ega meil muud vaja pole kui teada saada, millal transfeer tagasi lennujaama on reisi lõpus (see info pidi küll ka kuskile hotelli fuajeesse tekkima milallgi?). Samas mina vene keelt ei räägi, kaaslane õnneks natuke oskab..:D

Lihtsalt infoks kui keegi peaks samasugust infot mingil põhjusel vajama.

Nüüdseks reisil käidud. TEz kui korraldajaga võis rahule jääda, kõik broneeringud, piletid, transfeerid toimusid. Ainus miinus ehk see, et reisisaatja rääkis vaid vene keelt ja kui sinna peaks sattuma keegi, kes üldse ei räägi, siis võib oma transfeeri aja jms asjadega hätta jääda. Muus osas muresid ei olnud ja puhkus igati tore :)