Kõige mõistlikuma hinna eest Põhja-Norrasse?

Palun nõuandeid, kuidas saaks kõige paremini Põhja- Norrasse? Kas on mõistlik minna Rootsi laevaga ja sealt edasi autoga või kudias üldse? Plaan oleks Trysilisse minna jõuludeks ja aastavahetuseks. Aitäh :)

Trysil, jõulud, mõistlik hind?

Does not compute

:D Njaa, ma ei mõtle ööbimist jamäepiletit nii väga, vaid pigem sinna kohalesaamist.. See on kindel, et jõulude ajal kodus kindlasti vähem ei kulu :)

No ma ise pole Trysilis käinud, aga tuttavad küll. Ikka laevaga ja siis autoga.

Me käisime rendiautoga ja veidi kaugemal (Lillehammerist edasi), transa hind tuli 5000 krooni inimese kohta. Kui minna oma autoga ja panna autos kõik kohad mõistlikult täis, peaks Trysilisse saama umbes 3000 kanti(kõik sees - piletid kindlustuse kütus), Soome kaudu trikitades veel vähem.

Põhja-Norrast on Trysil küll väga kaugel :) Aga kõige soodsam on Rootsi kaudu oma autoga minna. Kütus on Rootsis juba kohati odavam kui meil siin (E85) Ise lendasin viimati SASi boonuspunktide eest Oslosse (12000 punkti/inimene) ja sealt rendiautoga edasi.

estonian airil mugav otselend ju, edasi rendiautoga. ei tea muidugi kui hinnatundlik teemaalgataja on, aga norra on ikka väga kallis. mäe peal sööklas suvaline spagetti bolognese 85 nok, baaris õlu sama palju kui ma ei eksi, sai poe 30 nok jne

sellega olen kursis, et nälgimine on kasulik reisi ajal :) Aga lennukiga see jama, et siis peab ööbimine täpselt mäe all olema ja mõnusam on trippida oma autoga.

Tegelikult Norwegian lendab Stockist Kirunasse ja vist Tromsøsse ka. Kui ette bronnida siis saab 1300 EEK edasi-tagasi maksudega

kas Norra reisiga saab ühineda veel? kas seltskond on koos, meil sama plaan. auto olemas.