Kopenhageni lennujaam

Sõidan nädalavahetusel palmi alla puhkama ja esimene vahemaandumine on Kopenhaagenis. Kuna ümber istumiseks on väga vähe aega, siis tahaksin olla võimalikult hästi valmistunud selleks, mis mind seal ootab. Terminalid on küll kõrvuti, aga mind huvitab, kas seal on terminalid samamoodi nagu meil Tallinna Lennujaamas. Et kohe näed teist. Või tuleb sõita rongiga vms? Et kui suur ja loogiline see lennujaam üldse on. Ette tänades, . . . Trip.ee soovitab tundmatuid lühendeid mitte kasutada!

Trip.ee soovitab tundmatuid lühendeid mitte kasutada!

Jah, ma lugesi esimese laksuga "kopli lennujaam" ja mõtlesin, et jutt lennusadamast on :)

No lennujaam on suurem kui Tallinnas, kuid suureks lennukaks seda nüüd küll pidada ei saa. Terminale oli vist kokku 3 ning kõik nad on omavahel ühendatud, rongiga sõitma ei pea. Kui saabumine-väljumine on täiesti erinevates otstes, siis ilmselt 15 mintsaga peaks suutma ära joosta. Kui pead kohvreid ka vahepeal ootama, siis on juba raske prognoosida. Loogilisuse koha pealt tundub Kopenhaageni lennujaam väga loogiline (pikk soolikas), kuid see võib tulla ka sellest, et ma olen seal palju viibinud (mälu järgi pakun, et eelmisel aastal tuli üle 10 korda seal passida). Kui siiski aega üle jääb, soovitan aga läbi astuda raamatupoest. Seal on viimastel kordadel olnud väga hea hinnaga inglise-keelset kirjandust (alates 10 DKK/raamat).

Ooooo! Geniaalne. Seega jõuan ma täiesti vabalt ja jääb aega ka raamatupoest midagi head kaasa haarata! Tänud ;)

Ja väga vabandan selle lühendi pärast :D kopli lennujaamaga siiski tegu pole :)

Kas ühest terminalist teise minnes tuleb turvakontroll uuesti läbida?

Ei ilmselt see vajalik pole, sest kõik terminalid on ühendatud. Pead lihtsalt lennukilt maha tulles transfer silte jälgima. Lennujaam ise on väga ilus ja äärmiselt loogiline :)