trip-krainetrip-ukraine-dark
Korful kodumajutus

Ei leia kusagilt netist infot Korfu üüritubade või -majakeste kohta. Kogesime Horvaatias reisides, et sedasorti öömaja igas mõttes parem on, pealegi suurtest hotellidest ja turistide hordidest eemal. Ons kellelgi kogemusi? Millised on hinnad? Kas selliseid korterit/maja/tuba üürivaid korfulasi on palju?

Pea iga maja küljes oli silt: apartments for rent või rooms to let. Hindade kohta ei oska midagi öelda, aga põõsa alla jäämise hirmu seal küll ei ole.

Korfu kohta on netis tegelikult väga palju infot :-) Otsi ka trip.ee vanematest teemadest. Mõned näited: http://www.agni.gr/travel/Corfu/ http://www.pelekas.com/accommodation.html jnejne. Jõudu otsimisel!

Netis on palju rohkem hotellide kohta. Ju siis need kodumajutused ei paku end niipalju neti kaudu? Aga kas kellegi kogemus ütleb, et võiks rahulikult, eriti just hooajavälisel ajal, jätta ööbimispaiga leidmise oma hetke spontaanse äratundmise hooleks "et see on nüüd see õige maasikaroosa maja". Horvaatia osas toimib see küll täiesti.

Olen nõus, et silte toa üürile andmise kohta oli palju. Arvan, et kui ise peaksin veel kunagi Korfule minema (hea meelega läheks küll), siis ostaksin ka ette ainult lennupiletid ja võib-olla paneks ka esimeseks ööks hotellitoa kinni, siis vaataks omal käel edasi. Meie reisibürood pakuvad minu meelest vaid kombinaate turistikates.

ja ööbisime juuni lõpus näiteks sellises kohas http://www.travel-corfu.com/eng/villas.html. Meie olime villa Cathy's. 6 inimesele oli nädalaks hind 500 eurot. Agios Spiridon on väike küla ja rand Acharavi ja Kassiopi vahel, ühte 6, teise 5 km, rannas vähe turiste ja vaid mõned söögikohad. Rannas ühe restorani juures oli ka bassein, kus võisime alati ujuda, kuna villa omanikel oli sellekohane kokkulepe restoraniga. Külake ise pisike ja rahulik, meile, kes ei armasta melu ega turiste täis kohti oli see ideaalne. Majas on kokku 3 apartementi, suurim läbi 3 korruse ja 6-9 inimesele. Meie Korful viibimise ajal oli kogu maja meie päralt. Maja oli puhas, äsja renoveeritud, kuid viimased pisiasjad tegemata (siin-seal oli näha torujuppe, liistud panemata, televiisorit ei olnud (perenaine pakkus, et võib tuua kui soovime, me ei soovinud). Rõdu sääsevõrgud ei töötanud korralikult, see ka ainus probleem. Mingisugust teenindamist ja koristamist nädala sees ei olnud, olime täiesti omapead. Jäime rahule. Samas saavad soovijad ka ekskursioone osta, võimalus olemas. Meie jäime rahule. Pole küll päris kodumajutus, kuid omaette maja kohta soodsa hinnaga ja privaatses kohas.

Ipsoses on väga meeldiv vene proua,kes juba 8 aastat peab seal apartamenti ja aitab kindlasti.Nimi Anna ja telefon +3026630322602.

http://www.kassiopibay.com/studio_two.htm

Meie olime sellises kohas. Kuna lennuk jõudis alles õhtul (estonian air jälle ei suutnud lubatud ajal lennata), siis oli meil öömaja leidmisega probleeme. Tegu oli ka hooaja lõpuga ja paljudelt siltidelt leitud telefoni numbritelt teatati meile viisakalt naerdes, et oi ei, meil on hooaeg läbi ja enam tube ei saa. Lõpuks kurvalt poes kuivanud pitsat ostes juhatas meid poemüüja sellisesse kohta ja olime väga rahul. Midagi luksuslikku polnud, aga kõik oli olemas ja ei mingeid turiste, teisel korrusel elavad omanikud ise. Kassiopi on üldse kõige ilusam koht sellel saarel, sõitsime praktiliselt kõik lahesopid ja linnakesed ja mägikülad autoga läbi ja teiste turistilinnakestega ei anna võrreldagi. Jalutuskäigu kaugusel on mitu väikest rannakest, kus pole liiga palju inimesi ja mis on väga ilusad. Kassiopi "kesklinnas" on ka ainuke korralik ja hea restoran, mis sellelt saarelt oli võimalik leida. Nii et soovitus on, et igastahes valid midagi sealt kandist. Äkki see villa on parem mõte, need olid seal enamvähem kõik mere ääres ja ilusad. Ahjaa, meil paistsid aknast albaania mäed, väga ilus oli. Kusjuures meie armsad turismifirmad majutavad tihti inimesi hotellidesse, kus rand on sõidutee kõrval, kui lähed eks näed siis ise ja tajud erinevust. Seal ise ringi liikudes ei läheks raha eest ka sellisesse randa.