Korteri rentimine Miamis (vacation rental)

Tere,

Kui ise kuskilt korterit otsida (www.vrbo.com) vms, ei saa kindel olla rentija usaldusväärsuse.

Seega võin soovitada maja Miamis, kus kortereid välja renditakse. Ise veel pole käinud, märtsi lõpus minek, siis kirjutan täpsemalt kuidas oli. Aga 2 tuttavat on juba käinud. Korterid ise ei ole midagi erilist, kuid puhtad ja tavalised. Ja asukoht väga hea, beachil (meil 5445 Collins Ave). Omanikul vist kortereid mitmes majas. Seega vaadake asukohta. Samuti hinna-kvaliteedi suhte poolest head. Esimene tuttav leidis kuulutuse ja läks nö "ehku" peale välja. Maksis pool tasu ette ja kõik lõppes hästi. Teine tema soovitusel ja ka rahul. Ning meie booksime nüüd.

Kirjutan juba praegu selle soovituse, kuna tean kui raske on leida midagi. Võibolla on kellegile abiks. Ise otsin praegu nycis samamoodi lihtsalt kuulutustest, millest mõned on läbinähtavalt petutehingud.

Seega saab vähemalt kinnitada, et nemad rahaga minema ei ole siiani jooksnud.

Meie lähme 6-kesi, võtsime 2 korterit - hind tuli $35/per night/per face.

http://www.bestbeachrental.com/

Räägi veidi lähemalt: mis ühe korteri hind (ma hindu ei suutnud sealt lehelt leida)ning kas neil on ka mingi ajaline alampiir? Me otsime Miami Beachi piirkonda kaheks ööks ööbimist ning hotellid on parajad kirved küll. Meid samuti 6, kuigi üks on vaid 3-aastane laps.

Kodukal ei ole jah hindu. Meie tuttav käis 3-kesi - said 2 toalise. Neil oli korteri hinnaks USD 100/per night + USD 75 cleaning fee. Nemad olid nädala.

Kahe toalised - seal yks magamistuba ja teine siis lahtikäiv voodi suures toas. Tuttav oli selles (vt. linki all) ning me saime samuti 2 sellist korterit. http://www.bestbeachrental.com/margarita.html

Algul ta pakkus meile yhte korterit 6 peale ... see oli $45/per night/per person + $75 cleaning fee.

Siis aga küsisime, kas odavamat ka on (et otsime kuskil $30-$35 per night per face) ja siis andis kaks 2 toalist (see link üleval).

Lihtsalt kirjuta talle, vaata kodukal on kontakt (mingi info@.... oli vist). Kirjuta, et soovitati seda kohta (siis ta rõõmustab ja annab ehk parema hinna :) ) ja ytle mitmekesi, mitmeks ööks ja mis hinnaklassis ööd / per face otsid.

Tal (mingi Slovakia mees) pidi seal majas päris palju kortereid olema. Nimi Adrian tal.

meie oleme 4 ööd, seega tundub, et piirangut ei ole ... küsida ikka võid. Hotellidest ikka tunduvalt odavam.

Meie kasutasime Miami Beachi korteri rentimiseks www.vacationrentals.com 'i ja seda julgen ka soovitada. Meie 2 magamistoa ja 2 vannitoaga korter Pennsylvania Avenuel läks maksma USD 1000 nädal. Kuna olime neljakesi, siis tuli per family USD 60 öö.