trip-krainetrip-ukraine-dark
Korteri üürimine Londonis

Kas keegi, kes elab/elanud Londonis, oskab nõu anda korteri otsimisel Londonisse? Nimelt tahaks sügisest üürida ühe magamistoaga ja möbleeritud korterit kas siis North-Londoni, West-Londoni või South-Londoni piirkonda. Mille kaudu oleks kõige kindlam ajada (internet, kinnisvara agentuurid)? Kas sellise agentuuri nagu Foxtoniga on kellelgi kogemusi? Kas kinnisvara-agentuurid võtavad suurt vahelt-tasu?

Oleksin hästi tänulik, kui keegi oskaks kasvõi paari lausega vastata, millised on nende kogemused või kuidas oleks kõige mõistlikum asja ajada...Mulle saab ka meilida Katlinny@gmail.com

Tervitades, K.

jah votavad kyll suurt tasu, ikka kuu deposiit kuu rent ette tavaliselt.. eks ikka agentuurid, suust suhu ja vaata gumtreed, seal on palju kuulutusi ja void ka ise kuulutuse sinna panna, et otsid.

...peaks yks kallimaid olema, teenuse kvaliteedi kohta ei oska oelda. Yldiselt agentuurid votavad jah 4-6 nadala deposiidi + kuu yyri ette, pluss nende teenustasu voib olla kuskil £200 ringis. Soodsam on kindlasti private landlordi kasutada, nemad solmivad ka rendilepingud nii , et kui millegi parast kemplemiseks laheb siis on paber olemas. Gumtree ja Loot on head, voi void lihtsalt mingeid vaiksemaid agentuure vaadata, saab vast odavamalt. Ja veel, agentuurid nouavad tavaliselt hulga dokumente ja nende kaudu lepingu solmimine votab kauem aega. Terv :)

kle algul rendi m6ne paki 2rika k2est omale tuba, maksad n2dalayyri ette ja ongi k6ik, mingist lepingust nad tavaliselt huvitatud ei ole, credit checkist veelv2hem, igasugu agentuuridest hoia eemale, need tahavad 2kuu yyri ette saada, tahavad teada, mis on su ema nimi ja kus sa enne elasid ja krt teab mida veel.