pikaajaline korteri üürimine Hispaanias

Tere.

Küsimus nimelt järgmine, kas Hispaanias on üldse võimalik korterit üürida, ilma kohaliku pangakontot omamata?

Tean võimalustest pangakonto avada ning korter üürida, kuid otsin alternatiivi.

Abiks kõik vastused :)

Ikka on,vaata rõdudel,maja seintel sildid for rent-alquilar,telef.all.Helistad,omanik tuleb kohale,ainult,et enamus on kohalikud,st.tuleb suhelda hispaania keeles.Jääb ära ka nn.vahendustasu.Suured,a-la Thinkspain,Kyero on suunatud inglise-beneluxi-skandinaavia persoonidele,otsi lehti hispaania keelseid,jällegi keel.Tegin isegi kunagi spaini arve,ei kahetse,parem,kui nii mõnigi eestis toimetav rahaühistu.edu

Hispaaniakeelne leht on www.segundamano.es

Doha, need ajad on möödas kui rendikuulutused pandi rõdudele: kuna maksuamet peab silma peal siis omanikud ei pane enam ammu kuulutusi välja, sest nad võetakse kohe sihikule ja hakkavad makse maksma.

to niilus ää luiska,tulin alles espanjoolast ja neid kuulutusi rödude peal kyll ja kyll,muidugi mitte kesklinnas,aga ytleme ...magalarajoonides....ja eks nad maksavad ausalt makse ka,mitte nii,nagu kuskil ida pool!

Bosse, kus linnas on sellised rendikuulutused rõdudel?

Alicante,sadamast umbes 4 km pohja poole,Por de lo Morat pargi läheduses....bussiga söites oli näha vähemalt 4-5 plakatit,4-5 kordsetel majadel....,tösi,kyll,seal päris espaanlasi ei ela vist!

Mis puutub siia Alicante? Kui sa loed tähelepanelikult, et selle inimese poolt on veel teinegi postitus tripis ja tema soov on üürida Malagas.Elan siin regioonis piisavalt kaua, et inimesele anda adekvaatset nõu, nii et luiskamisest on asi üsna kaugel. Riigis tervikuna on kõik asjad täiesti erinevad, alates NIE saamisest töö leidmiseni. Selleks et kellegile nõu anda, peab ise kohapeal elama.

Tänud vastuste eest!

Töö ning õppimis plaanis ei ole, on piisavalt vahendeid et end ära elatada, sellepärast üritan ka end mitte siduda igasugu Hispaania pankadega jne.

Tekkiski küsimus, kuidas oleks võimalik üüri tasuda ja üürida ilma kohaliku pangakontot avamata, kas see on üldse reaalne.

miks peaks kedagi üürileandjatest huvitama, mis riigi arvelt sa talle raha maksad ?

Portugalis elades oli suht tavaline, et olid näiteks brittidest üürnikud, kes üürisid peamiselt suveks korteri, jätsid maksmata, pidu pannes lõhuti korteri sisu ja mis arvad kas pärast kusagilt Inglismaalt saab neid rahasid kätte ka? Teine asi on see, et enamus teenuseid tellides pead lihtsalt olema kohaliku maksuameti numbri omanik ja konto olema, sellega lihtsalt maandatakse riske.

Asi on omaniku jaoks väga lihtne. Mida väärtuslikum on korteri sisu ning mida ebakindlam tundub talle rentnik, seda suurem nõutakse deposiit. Üldlevinud vähemalt meie kandis on 2 kuurendi ulatuses. Tihti on eeldatav deposiidi ulatus toodud ära juba kuulutustes. Aga on ka 6 kuiseid juhtumeid. Ehk siis puuduvad raudsed reeglid nagu kogu elus.

Ärge eksitage .

  1. Ilma pangata saab !
  2. Maksta saab sulas pole probleem või kanda eesti arvelt sinna kuhu vaja .
  3. Elekter , vesi prygi saab maksta pangas otse + 2 euri on umbes siis kallim
  4. Müügi - rendi kuulutusi on palju igas linnas kuid nad on portaalides siis kah üleval .
  5. pikkaajalist soovitaks fotocasa.es või milanuncios.com
  6. üle 1 kuu ei tohtinud üldse deposiiti võtta
  7. otseomanikud võivad nõuda palju asju mis ei ole lubatud seadusega ala et oleks palk ja nii edasi 8 ) minul pole sellist asja juhtunud :)

pank on vaja siis kui elektri , vee , telefoni leppingut tarvis teha isegi interneti leppinguga võib see pank olla takkistuseks

Tere! Uurin lehelt www.fotocasa.es kortereid, mida rentida puhkuse ajaks ca 1 kuu. Kuid mul küsimus, et kuidas siit saab nö holiday rendikorteri nii soodsalt, aga airbnb jmt kohtades renditakse ala 500 euri nädal tervele perele korter? Kas siin on mingi nõks? Oskab keegi kohalik eestlane kommenteerida? :) Lisanduvad siia kommunaalkulud? Oleks soov siis kuuks ajaks rentida. Panen siia ühe lingi näiteks :) https://www.fotocasa.es/en/home/torremolinos/air-conditioning-heating-parking-terrace-lift-furnished-centro-143753783?RowGrid=1&tti=8&opi=300

Kõige tõenäolisem, et viimases kuulutuses tegu siiski ööpäeva hinnaga, mitte kuu.