Kreeka

Tere! Tekkis küsimus seoses Kreekasse ( Täpsemalt Rhodosele) minekuga. Millised hinnad on kohapeal? Kas samad, mis Eestis? Ja kas on mõtet võtta hotellis toitlustus või süüa hoopis kusagil mujal koos perega?

Sealiha on küll mõneti kallim.

3
0

Koos perega söömise asemel oleks mõttekas võtta toitlustus hotellis.

1
0

Käisime eelmine aasta Rhodosel terve perega 5 inimest ja hotell kõik hinnas oli 700€ 8 päeva. Süüa sai 3 korda päevas, joogid, jäätised, näksed terve päev tasuta. Korra huvi pärast piilusime ka linna peal buffee hindasi ja söö kui palju tahad, koos jookidega oli ligi 15€, meie perele oleks ainult 1 toidukord maksma läinud 75€.

0
1

Pigem tuleb seda võtta nii, kui palju tahetakse olla seotud hotelliga. Kui soovitakse olla pigem ühes kohas , siis kindlasti on mõtekas võtta kõik hinnas toitlustus. Kuna ise , käin pigem hotellis magamas, siis on senini piisanud hommiku söögist ja ülejäänud aja olen tutvunud saarega ja ümbruskonnaga. Hinnad on suht samad eestiga, mõned asjad soodsamad mõned kallimad, sama ka väljas söömisega, keskmine praad koos joogiga tuleb ca 15-20 eur nägu, kui just igapäevaselt 1,50-2 eur Pita kyroseid ei söö:)

0
0

Hotellides saab üldiselt sellist tavalist hotellitoitu. Üks kreeka suuri väärtusi on nende suurepärane köök ja toidukultuur ;) Soovitan kindlasti käia ka Tavernates söömas. Paar korda kindlasti isegi siis kui muidu toit hotellides. Ise tegin esimest korda selle vea, et võtsin AI hotelli ja väljas söömas ei käinud. Nüüd olles aastaid Kreekas elanud mõistan kui paljust ma tol korral ilma jäin AI sõltub seal väga hotellist olen näinud täitsa head varianti aga ka täielikku saasta :) Väljas söömine on samas hinnaklassis mis Eestis. Portsud on enamasti tunduvalt suuremad.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased