trip-krainetrip-ukraine-dark
Kreeka keel

Kas on keegi, kes tahaks minna Mainori keeltekooli jaanuarist kreeka keelt õppima? Ma maksin mingi osa ära, aga ei saa ise minna ja mõtlesin, et ehk kellegil on mahti? ( Maksta saab kolmes osas ja kursus kestab jaanuari keskpaigast kuni kuskil aprilli lõpuni vist).

Täpsem info ja huvi: kadi.ni@mail.ee

Tänan ja head pühadeaega teile, Kadi

kes on õpetajaks? kas kreeklane või eestlane?

See on super küsimus, ma küsisin seda keeltekoolist ka peale maksmist ja nad ei vole vastanud.

õpetaja eestlanna. On soovijaid?

palju see kursus maksab ja kui tihti toimub?

4283.-( saab maksta osadena: 15.01 1500.- ; 15.02 1500.- ; 15.03 1000.-; 283 kr ettemaks on makstud) E ja K alates 15.jaanuar, kestus 17.30-19.00 tõnismäel, parkida saab maksuameti maja ees või taga.

Ohoo, aitäh info eest. Surfasin sügisel Mainori lehel, aga ei leidnud midagi isuäratavat. Mõtlesin, et ok, kreeka keele õppimise asemel värskendan inglise keelt, aga tunnid olid puha tööajal. See nüüd küll hea uudis heaks uueks aastaks ;)

Mina helistasin täna Mainorisse, aga sain nende jutust nii aru, et tuleb edasijõudnute kursus (päris informeeritud inimest ei saanud õigupoolest küll telefonile). Kuidas sellega siis nüüd ikkagi on? Siin tripis räägiti kunagi, et sügisel algab Mainoris keelekursus, aga mina ka ei leidnud seda sügisel Mainori Keelekeskuse kodulehelt. Nüüd siis jama-jama - näib, et siiski algas juba sügisel ja nüüd läheb edasi.

Mina tean, et see on elementaarasjad, ehk peaks sobima eelkõige algajale, vähemalt mina olen selle pähe aru saanud.

kas keegi, kes osales/osaleb eelnimetatud kursusel Mainoris, viitsib vastata, kas õpetaja on Edit (Helen) Ulm?

Ma ei osale seal aga tema on opetaja.

Sain eile Mainorist meili,ehk on veel inimesi, kellel seda infot vaja.

Äkki oled nõus oma meilist siia copy-paste'i tegema. Mainori keelekeskuse koduleht ei anna taas mingit teavet kreeka keele kursuste kohta.

Tere, kevadel algab kreeka keele algtaseme lühikursus:

16.04- 4.06.07 EK 17.30- 19.00, 30 ak. tundi, hind koos käibemaksuga 2832.-kr. Eraisikutel võimalus tasuda kahes osas. Kursusele saab registreerida kuni 9. aprill.

Lugupidamisega

Virge Kivisalu Mainori Keelekeskus 626 3152 53421355 www.keelekeskus.ehk.ee

Mainori Kreeka keele kursus algajatele idee järgi toimub 17.09-10.12.2007. Registreerisin ennast. Loodan, et grupp saab täis. Hind 3800 plus KM, maksta saab kolmes osades.

Kas endiselt on õpetajaks Edith-Helen Ulm?

aga nende kodulehel selle kursuse kohta info puudub? tahaksin ka registreerida....

Vali kodulehelt Kursused Tallinnas, siis võta ülalt kas Inglise keel või Muud keeled. Sealt saab registreeruda.

Läbisin eelmisel sügisel Mainoris kreeka keele kursuse algajatele ja jäin vägagi rahule.. kahjuks ajapuudusel ei saanud kevadisel edasijõudnute kursusel osaleda :( olin varem juba õppinud kreeka keelt(6 kuud Kreekas elades)ja seega ka võrdlusmoment olemas. Soovitan soojalt!

Augustini Mainori Keeltekoolis on puhkus ning nad ei vasta mailidele. Ise olen helistanud ning sain teada, et kursus kindlasti toimub. PS! Registreerida saab ka maili kaudu! Nii et andke tuld!

Eeldan, et õpitaja on sama, mis oli ka eelmised aastad.