Kreeta Hersonissose ligidal asuv Analipsis

Meie hotell asub sellises kohas Hersonissos, Analipsis. Kes on peatunud selles kandis ja mida oskate soovitada, rääkida? Kas Autorenti on ja kuidas rannad? Peatume Anthoula Village.s, äkki on keegi seal ööbinud? Tänud ette!!

Oleme olnud seal kõrval - Gouves-es. Rand on ilus, autorente iga nurga peal, poode ja söögikohti küllaga. Otsepilti Analipsi rannast näeb siit: http://www.analipsi-village.gr/site/index.php/en/livecam

Meie olime seal hotellis 5a tagasi. Autot oleks saanud tellida hotellist. Meil oli juba eelnevalt netist tellitud ja auto toodi kokku lepitud ajaks hotelli. Maksmine auto eest oli sularahas. See asula ise, kus hotell asub on väike. Samas teel randa nägime autorendi silti, seega võib ka seal ringi vaadata ja autot otsida. Randa oli vast 10min jalutamist. Rand oli liivane, kuid mitte kõige puhtam. Mingit meresodi oli ja kuivanud merisiile leidsid lapsed rannast. Söögikohti ja väikseid poekesi oli ümbruses küll. Meie käisime iga päev autoga ringi tuuritamas, otsisime meeldivaid randu ja muidu mõnusaid kohti ning jäime reisiga väga rahule. Samas selles väikses asulas oleks nädal aega kohapeal olles igav hakanud. Hotell tundus väike perehotell olemas. Perenaine toimetas seal hommikust õhtuni ja oli väga sõbralik ning abivalmis. Meie elasime http://www.anthoula-village.com/ selles kõrvalmajas, mis on 3.alumisel pildil. Toa uksest basseinini oli paar meetrit ja lapsed nautisid seda väga. Ka ei tulnud riidlema meiega ka siis, kui lapsed veel pimedas basseinis sulistasid, kuigi reeglite järgi ei oleks tohtinud sel kellaajal enam basseini kasutada. Tuba ise oli küll üpris ligadi-logadi, kraanid pritsisid, dushiruum oli vilets ja ebameeldivat lõhna viskas aegajalt. Niisugune väsinud värk. Aga võibolla on midagi vahepeal muutunud ja võibolla on teised toad paremad. Kuna me viibisime hotellis vähe ja toa asukoht oli lastega olles väga hea, siis meie jäime rahule. Ei oodanudki luksust ja magada-süüa seal sai.

äkki kellegil veel midagi huvitavat selle koha kohta öelda :) ette tänades!!

Oleme nüüd ise tagasi ja jäime käiguga väga rahule. Anthoulast otse rannani minnes jõuab küll liiva kiviklibu randa, aga meie läksime paarsada meetrit kõrvale lainemurdaja teisele poole (paremale siis) seal on valge liivaga väga hes rand. Üldiselt jäin selle külaga väga rahule, sest kõik teised kohad kus käisime olid nii lärmakad va Matala (tõeline lemmik). Seal olime terve päeva ja kahetsen, et teist päeva seal ei veetnud.., teed on head ja autoga sinna sõita ei ole eriline ettevõtmine. Ööbimiskoha valikuga jäime samuti väga rahule, oli lihtne ja puhas,ülihea söögi ja meeldiva teenindusega koht. Olime seal ainukesed meie grupist ja saime kogu Novatoursi reisiesindaja tähelepanu endale (külaskäigu ajal) joonistas meil terve kaardi täis (kui sai teada, et hakkame autoga ringi sõitma) ja märkis ära kõik kohad kus oleks mõtet käija.