Krk saar

Palun ideid. Vaja nädalake Krk saarel meelidvalt aega veeta, 3-4 ööd alustuseks Vrbnikus, aga ei suuda otsustada millisesse linna ülejäänud ajaks kohver maha panna. Niipalju eelistusi on, et rand võiks ikka olemas olla, seega kiitke oma lemmikut palun :)

Krkil ma ise nädalat ei veedaks, aga kui just peab, siis ehk Krki linn. Armas vanalinnake, sadam, kust saab väljas6ite teha- soovitan lähedal asuvaid lahesoppe. Piisavalt restorane, et igav ei hakkaks. Rand on täitsa olemas, aga ei midagi erilist mu meeles.
Baškas v6iks ka muidugi käia, aga k6rghooajal seal pikemalt peatuda ei ole mu meelest m6tet- liiga palju rahvast. Samas rand on kena. Kui metsikum rand sobib, siis Stara Baška kandis on väga kaunid lahesopid, rahvast vähem, aga veidi tuleb matkata ja oma s88k- jook ka kaasa v6tta.
Saare yks parimaid restorane peaks olema Njivices- Rivica.
Krkilt saab s6ita teistele saartele- nii Cres kui Rab on mu meelest toredad kohad, nii et miks mitte seal peatuda? Cresil samuti armas ja veidi teistmoodi vanalinn, saarele omane loodus ja imemaitsev lambaliha. Cresi kaudu saab ka Lošinji saartele, sealt leaiab m6nusaid wellness hotelle, kui see huvi peaks olema.
Rabi linnake, kuhu Krkilt laevaga pääseb on ka kaunis ja täitsa saare tunne on. Lisaks leidsin sealt Horvaatia kaunima liivaranna (Lopar). Muidugi, neid inimesi, kes ka seda otsima olid tulnud, oli palju.

Baška sai meie lemmikuks. plaanime sel aastal kogu oma puhkuse seal veeta. Eelmisel aastal olime juuli esimestel nädalatel seal ka siis oli telkijaid palju aga kuidagi ruumi oli ja ei häirinud.

Plaan ise ka Baškasse minna 20.da paiku.