Kruiis,alkohol, dresscode

Palun,kas keegi oskab öelda, kas kruiisile (Kariibi merel)tohib alkot kaasa võtta ning kas tõesti tuleb ka ülikond ja õhtukleit kohvrisse toppida?

Põhimõtteliselt alkot laeva ei tohi viia. Kui ostad mõnes peatuse saarel siis võetakse ta sult ära antaks lipik ja võid maabumisel selle tagasi saada. Õlle maksab 5$ koos tippiga ja kokteilid 5-7$ koos tippiga.

  • Viisime Miamis niimodi sisse, et valasime joogivee pudelisse viina või võib teha mingi muu koksi valmis ja valad vastava värvi pudelisse. Pakkid äraantavasse pagasisse. Õhtul ilmub sinu ruumi kott koos joogipudelitega. Liiga palju pudeleid ühte kotti ära pakki 1-2 lähevad veel läbi. Kui on rohkem äkki ei lähe? Riiteuse koha pealt oli Carnivalil 7 päevasel kruiisil 2 formal õhtut kus sind restorani õhtusöögile ei lasta ilma formal riietuseta. "formal" läheb läbi ka teksad ja triiksärk vms. Formal peab olema ainult restoranis kuskilt mujalt sind ära ei aeta. Ülejäänud ajal k.a. õhtune restorani söök on vaba riietus. Restorani päris lühkades ja T-särgis ei läheks (v.a. esimene õhtu kus sa ei pruugi kotti enne 8 kätte saada) aga keegi vist ei kipu keelama kah. Üldiselt viltu ei vaadata sinu peale nii, et ära pabista. Lihtsalt ära roni sinna seltskonda kus kõik formalis istuvad :D. Lido dekil (Libertil oli see 9) oli söögi võimalus alati olemas.
0
0

Palun,kas keegi oskab öelda, kas kruiisile (Kariibi merel)tohib alkot kaasa võtta

Mis sa sest alkost sinna kaasa tassid? Kilplane oled või? Laeva peal on mitu baari täis head-paremat!

kas tõesti tuleb ka ülikond ja õhtukleit kohvrisse toppida?

Kui sa dressi-tossu ja "viru valge" mütsiga kavatsed seal a la carte restoranis õhtusöögil ringi lasta siis pole ju mõtet ülikonda ja õhtukleiti kohvrisse toppimisega traumeerima hakata.

0
0

Alkoholi laevale võtta ei tohi ja hinnad baaris on päris kallid. Sisse smuugeldada saab aga mitmel viisil:

  1. Kõige kindlam on osta rum-runnersid (http://www.rumrunnerflasks.com/). Panna nendesse kotikestesse alkohol ja panna need oma ära-antavasse pagasisse näiteks hügieenitarvete hulka. Nii polevat keegi veel vahele jäänud.
  2. Paned keeratava korgiga veinipudeli sisse kange alkoholi ning pardale tulles, ütled et sa tahad ühe veini pardale võtta ning maksad selle eest corkage fee 15$. Liiter rummi pardal maksab vähemalt 65$. Eks on ka lihtsamaid viise kuidas sisse smuugeldada, aga nende kahega on kõige kindlam. Vahest lihtsalt veab ja saab sisse ka lihtsalt kui pudelid on pagasis, aga enamasti vaadatakse ikka x-ray'ga läbi ja otsitakse pudelikujulisi objekte. Kui jook ilusti pardal, ei pea seda enam peitma, koristajaid jms need joogid ei häiri ning hommikusöögilauast saab kajutisse võtta tasuta mahlu jms kokteili jaoks. Kui aga vahele jääd, kutsutakse sind "naughty room'i", mis iseenesest pole midagi hullu - võetakse lihtsalt pudel ära ning antakse kruiisi lõpus tagasi. Reeglites on kirjas, et võidakse ka laevalt välja visata, aga seda pole vast kunagi juhtunud :) Üldiselt kõik kruiisifirmad keelavad enda jookidega sisenemist, kuna kruiisi enda hind on ju üsna madal ning alkohol ja muud tasulised pardalõbustused on firma jaoks põhilised teenimisallikad. Ise sain Miamist algava 3-päevase Bahama kruiisi NCL Sky'ga balcony ruumis 390$ eest koos maksudega (tavahind üle 500$). Parimad kruiisi hinnad, mida üldse kusagilt saada annab on www.smartcruiser.com'is. Tasub küsida ka boonuseid, mina sain lisaks veel 130$ väärtuses on-board credit'it. Parim kruiisiteemaline foorum lisainfo jaoks on: http://boards.cruisecritic.com/ Ja riietuse kohta: NCL on näiteks kruiisifirma, kes ei nõua formaalset riietust, nende pardal on freestyle poliitika..
0
0

Kas hinna sees koos söögiga ei ole üldse alkohoolseid jooke?

0
0

Tavaliselt mitte:(

0
0

hinnad baaris on päris kallid

Kuule kwame, kui sul pole raha et õhtu jooksul baaris tsiviliseeritud inimese kombel maksimaalselt sada dollarit kulutada (õlu on näiteks kaks dollarit) ja pead end mingi kondoomineelajast smuugeldaja tasemele alandama siis mine parem Tallinki kruiisile ja joo oma salaviina seal, sest Kariibi kruiis on ilmselgelt sinu hinnaklassist väljas.

Nende kruiiside hinnad on niigi madalad, mõtle: kolmepäevase Kariibi kruiisi eest küsitakse näljased 400 dollarit, see on umbes 135 dollarit päev. Selle raha eest saad sa lukskajutis elada, kolm korda päevas serveeritakse sulle tasemel restoranides süüa, muul ajal saad tasuta juua-süüa nii palju kui jaksad, tasuta saad minna õhtul igat sorti diskoteekidesse ja "show"-d vaatama, päeval saad basseinis lebotada ja päikest võtta ning kõigele lisaks näed veel kariibi merd ja paradiisisaari ja IKKA on mõnele vähe.

Pealegi, kui su põhieesmärk kruiisile minnes on end 24 tundi ööpäevas nii täis imeda et sulgurlihas ka ei pea siis seda saab täiesti vabalt ka Kapa-Kohilas alevi vahel teha.

0
0

Aitäh, et muret tunned, aga minu postitus oli mõeldud lihtsalt selleteemalise info jagamiseks. Ei maininud ma ju kordagi, et ise midagi sellist teen või teinud olen. Kruiisi hind on tõesti madal ja ega alkoholi polegi nii väga vaja, et selle eest sadu dollareid maksta.

0
0

"24 tundi ööpäevas nii täis imeda et sulgurlihas ka ei pea"

Eks kõigi me jutt tule kogemusest, aga katsu taolised seiklused enda teada jätta.

Ma väga loodan, et rohkem trip.ee'd lugedes nii inetute ning kasutute vastuste peale sattuma ei pea.

0
0

Anna mulle andeks, aga Sinu postitust oli suhteliselt jälk lugeda. Teemaalgataja küsimustele pritsisid Sa tatti ja tõrva. Vaata, kõik ei ole Sinusugused rahaässad, kes 4 cl rummi või vodkat suudavad osta suht suure rahatüki eest. Ja see alkoholi sisse smuugeladamise küsimus tekitas minus suht koduse tunde, kuna olen ise palju kordi rännanud nõndaviisi mööda laia maailma, et on küll raha laeva- lennupiletite jaoks, aga muu koha pealt on vaja kokku hoida. Aga reisida ja pidu panna ja ennast hästi tunda on vaja ikka. Ja Sulle nüüd soovitus sven_strand: proovi nüüd ise mingi maailmajagu läbi käia ca pool aastat näiteks nagu paljud seljakotirändurid teevad ja veel raisata iga päev sada USD-i puhtalt alkoholi peale. Vaata, inimesi on väga erinevaid. Kui Sa ei tea antud rändurite eelarvet ja marsruudi pikkust ja reisimisstiili, siis palun ära halvusta neid. Ja see, mis sa kirjutasid sulgurlihase kohta on minu arvates siin foorumis äärmiselt kohatu.

0
0

Kruiisile käsipagasiga ikka alkoholi sisse ei vii. Kõigil pudelitel keeratakse korgid pealt ja nuusutatakse läbi. Ikka väga piinlik, kui koka pudelist haiseb ´vastu viski. Kui on väga soov, siis äraantavasse pagasisse saab küll valada alkoholi mingisse mahla pudelisse, seda nii täpselt läbi ei kontrollita. Kohapaeal baarides on koks 7 dollarit, aga seal on rummi nii vähe, et aru ei saagi, kas on ikka alkoholi või mahla kokteil. Aga see pole ju ikka peamine. Kruiis on igaljuhul vägev elukogemus.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased