Küsimus Airbalticu pileti hinna kohta...

Esmapilgul tunduvad piletihinnad väga soodsad, kuid asudes pileti ostma ja liikudes koduleheküljel järk-järgult edasi liikudes lisandub hinnale ühtäkki...

Change your flight free of charge: LVL 72.00
Cancel your travel if you are sick: LVL 48.00
Checked in bags: LVL 42.00

Mis teeb hinna pea kahekordseks. Mina neid teenuseid küll ei palunud kellegil piletihinnale otsa lisada.

Küsimus selles, et kas neid lisateenuseid on kuidagi võimalik vältida või see jälle üks turudusriugas näitamaks ülisoodsat hinda?

Tänud vastamast

Kristjan

Lisateenuseid on võimalik vältida kui võtad "linnukesed" neilt maha. Muidu nad on automaatselt juba sees.

0
0

Change your flight free of charge: LVL 72.00 Cancel your travel if you are sick: LVL 48.00 Neid saab maha võtta. Seal samas lehel veidi ülevalpool annab võimaluse linnuke kustutada.

Pagasi kohta saab samal lehel valida mitu pagasiühikut on ja vastavalt sellele tuleb hind.

0
0

Tänud asjalike õpetuste eest

0
0

Ostsin Airbalticu pileti, kustutasin linnukesed, aga lõpphind jäi samaks, maksimaalseks. Hiljem selgus, et lennukuupäeva ikka oleks vaja muuta. Aga minu e-piletile on trükitud, et minu pileti muutmisel on üldised, ülisuured muutmistasud. Lisaks sellele tuli väljakuulutatud hindade asemele teade, et seni kui mina vormistasin netis piletit, lõppesid selle hinnaga piletid, ja võimalik on osta vaid järgmise hinnaklassi pileteid. Vaja oli ja on Hurghada pileteid. Tundub, et soodsaid pileteid pole ühelgi firmal. Kas keegi aitaks? [email protected]

0
0

Vt. igaks juhuks ka www.lastminute.com, sealt võid leida. Kui Airbalticuga lennata, siis igal juhul soovitan lisamaksudega nõustuda, kuna hiljem on muudatuste tegemine ülikallis.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased