trip-krainetrip-ukraine-dark
Küsimus Jetairfly-ga Kuubal käinutele

Lennufirma kodulehe andmetel on turistikaart lennupileti hinnas vaid Belgia kodanikele. Kas päris elus jagatakse seda kõigile lennul olijatele või peaksime hakkama endale kaarti iseseisvalt sebima.

Vähemalt ELi kodanikud saavad küll kõik. Ja kui mingil imepõhjusel ei saa, siis tuleb lärmi lüüa ja diskrimineerimisvolinikuga ähvardada.

Kuigi k6ik eestlased vàidavad, et nad on saanud turistikaardi, olen ma ka pisut mures. Millal teil muidu minek? Me oktoobri l6pus...

Aga kindluse mõttes kirjutage või helistage sinna, mis seal ikka muretseda. Ise sai küll Kuubal käidud MartinAir-ga, seal see küll hinna sees ei olnud.

Läheme 28. oktoobril Varaderosse, seega oleks põhimõtteliselt aega ka siit kaarti muretseda. Eks ma siis kribin mõne rea lennukompaniile, kuigi oma varasematest kogemustest tean, et enamasti ei olda väga nobenäpud kliendi muredesse süvenema. Eelmisel aastal Taidega suhtlemine oli sama edukas, kui reisiteema arendamine köögi seinaga (või siis väsinud abikaasagakujulise diivanikaunistusega).

Kirjutasin ka ise (selgitades, et oleme eesti kodanikud) ja vastus oli selline:

Dear client,

We have received your message.

You will also receive the tourist card which is included in our price. You can get this card at the desk of Jetairfly.com at the airport in Brussels three hours before departure.

If you have further questions you can contact us on the following number: (0032)70/22.00.00.

Kind Regards, Eline

Jetairfly.com www.jetairfly.com

Me s6idame selle 28.oktoobri lennuga Brysselisse tagasi :), v6ibolla Varadero lennujaamas siis nàeb :).

Ole tänatud kommentaari eest, kohe hulga lihtsam. Ilusat reisi teile!

Külli