Küsimus transpordi osas Gran Canarial

Palun infot, kes on omal käel käinud Gran Canarial - kuidas saab lennujaamast kõige paremini Playa del Inglesi? Infoks veel seda, et jõuame Las Palmasesse kell 21:00.

(mis asub Playa del Inglesi ja Las Palmase vahepeal) väljuvad alt saabuvate lendude terminalist kaks viimast bussi Playa del Inglesi kl 21.20 ja 22.20 (nr 66: Aeropuerto-Faro Maspalomas) Kui minne ülesse kiirtee-äärsesse bussipeatusesse, siis Las Palmasest väljuvad bussid kell 21.00 ja 22.00 (nr 5: Las Palmas-Faro Maspalomas) ja 21.30 ja 22.30 (nr 01: Las Palmas-Puerto de Mogan),mis peaksid lennujaamani jõudma kuskil 20 minutiga. Bussipilet ca 3,50€. Taksosõit maksab 31-35€, olenevalt hotelli asukohast Playa del Inglesis.

Tere,

Sooviks viimast infot, kuidas on kõige odavam ja mõistlikum reisida Las Palmase lennujaamast Playa del Inglesi? Lennuk maandub kell 16.20. Kas on kusagil nähtaval bussigraafik?

Ette tänades, Sandra25

Arvan, et bussi leiad kergesti, aga nad ei teadvusta peatusi. Näiteks Playa del Inglesis teevad nad päris mitu peatust ja kõik eeldavad, et sa kindlasti tead, kus maha minna. Lepi bussijuhiga kokku, et ta hõikaks, kui maha pead minema või tee mõne kohalikuga bussis juttu, et ta sind müksaks õigel hetkel. Mina kasutasin esimesel nädalal seda viimast varianti tihedasti :) Edu!

Tere. Kui keegi on nõus jagama infot Taurito kuurorti kohta, oleksin väga tänulik. Eriti huvitab mind bussiliiklus Tauritost lähedalasuvatesse linnadesse Puorte Ricosse ja Moganisse. Saan aru, et Mogan on linnulennult paari km kaugusel, mille võiks ju ka jalgsi läbida aga tee ilmselt läheb mööda mäe külgi ja google maps annab vahemaaks 5 km. Olen mõelnud ka auto rentimisele üheks päevaks ja seda ka ilmselt teen, kuid siis on suund teisele poole saart.

Ootan infot teadjatelt. Nõuandele:,, võta takso,, vastan juba ette ära, et kui õhtud Moganis ja Puerto Ricos pikaks venivad, siis nii teengi :))

Nii, vastan siis ise. Leidsin bussiliinid peatustega http://www.just-gran-canaria.com/Bus_Routes.htm

Aga nendest sõidugraafikutest aru ei saa. Miks on osad kellajad värviliselt tähistatud? http://www.globalsu.net/lineas/linea1.pdf

Osad kellaajad on värvilised tähistamaks erinevaid algus ja lõpppunkte ja marsruudi erinevusi. Desde-alates, hasta-kuni.