Kuhu ma tahan puhkama minna?

Tekkis harukordne juhus (aja mõttes) minna kahekesi ilma lapseta reisima augusti viimastel nädalatel,max 8 päeva.vaimusilmas näen ennast sirakil valgel rannaliival sinise mere ääres...nii et keegi peale ei astu.Tegelikult tahaksin minna Maldiividele,võtta väike privaatne villa isikliku väikse basseiniga,kõik hinnas soovitavalt.Aga esiteks sinna lennuaeg pikk ja vaevaline (ümberistumised),nii et aega jääb kohapeal napiks ja teiseks jääb see luksus väheke (mitte küll palju) kalliks,nii alates 10 000 euri ja üles.Kas kuskil lähema lennusõidu kaugusel leiduks midagi sellist? Et oleks privaatne (mitte suur hotell) ja luksuslik olemine mere ääres kindlasti,oma basseinike ja soodsad ilmastikutingimused.Vajame natuke romantikat :)

Lihtsalt mainin, et reisieksperdis oli alles hiljuti pakkumine Maldiividele, lend 700 eurot või siis 10 päevane pakettreis (4*) 1400 või 5* 2000 eurot. Nii, et see 10 000 eurot on küll veidi ülepakutud :) Aga äkki proovite Rhodost või Korfut. Olen kuulnud, et ka Madeira saar pidi väga ilus olema.

Reisieksperdist pakkumised saadud,aga need pakutud hotellid ei sobinud just meie kõrgete nõudmiste tõttu- AI,villa privaatbasseiniga,pluss lühim võimalik lennureis läksid tõesti üle 10 000,aga seal oli ka luksust :)Ja mitte veel kõrgeimal tasemel :) Aga tänan soovituste eest,otsin enda unistuste puhkust edasi!

Maldiividele on võimalik lennata 1 ümberistumisega (+ sisetransfeer paadi või lennukiga). See pole midagi jubedat. Kõik muud kohad samamoodi vajavad min 1. ümberistumist. Kui saate lubada luksust, siis on mõistlik ka lubada luksuslikkumat lendamist. Nii, et see muudab pika lennu meeldivaks.

Seišellid, kuid see ka Euroopast ~9-10 h kaugusel.

Leitud ka 1 ümberistumisega lend aga ajaliselt kõik transport kokku ikkagi ligi ööpäev.Kuna aeg limiteeritud,siis tahaks võimalikult ruttu kohale jõuda.Varasemast soovitusest kasu,Korful leidsin ilusa hotelli,nüüd üritan otselendu leida.

Tšarterlennuga saate ikka otse lennata. http://aurinko.ee/et/travelinfo/travelinfo/page/238 Lend küll ei vasta luksusreisi tasemele, aga vast elate üle.

Aitäh abi eest,need lennuajad küll kahjuks ei sobi,aga tore et pakkusid! Elaks odavlennu üle küll,siin hullematki üle elatud...aga seda luksuse-nõuet ei maksa halvustavalt võtta.Elu keeruline ja ei ole aastaid olnud võimalus korralikult puhata,nii et tahaks võtta sellest maksimumi!

Aga villa rent? Lõuna-Prantsusmaal, Hispaanias, Kreekas pakutakse väga mõnusaid villasi koos täisteenindusega. Oma rand vast keeruline,aga luksuslik bassein on ka väga mõnus. Kiiresti saab kohale ka ja augusti lõpus on sooja nii et vähe pole.

Mina valiks mõne luksusliku hotelli Kreetal. Lend (otse!) sinna on lühike ja puhkusest saab kaheksa päevaga maksimumi võtta. Agios Nikolaose/Elounda kanti on imetabaseid luksushotelle ehitatud (just selliseid merevaate ja privaatbasseini/mullivanniga sviite) ja paljud neist on kõrgelt hinnatud. Isegi Novatours pakkus vahepeal mõnda - neilt tasub pakkumist küsida. Ja kui nende pakutud hotellid ei sobi, siis võtke lihtsalt piletid nende otselennule, aga valige ise netist mõni hotell.

Kui sooviks on otselend ja lühike lennuaeg, siis sihtkohti peab vaatama kas Estonian Airi (Nizza) või tšarterlendude (Kreeka saared, Türgi, Hispaania jm) nimekirjast. Kõik muud kohad eeldavad ümberistumisi.

Prantsusmaa rannik on kindlasti kaunis. Samuti Kreeka saared. Villat peaks saama ka rentida, ilm ilus ja meri olemas.