trip-krainetrip-ukraine-dark
Kuhu minna?

Soovime minna koos mehega nädalaks ajaks puhkama. Reisi eelarve oleks kahepeale kokku 30 000.-, või ka pisut rohkem, kui asi on seda väärt. Minna plaanime märtsis. Oleme käinud juba Tenerifel ja Gran Canarial. Otsime kohta ookeani ääres, kus saaks päikest võtta, samas oleks tervitatav ka variant auto rentida ja omal käel vaatamisväärsustega tutvuda. Hea oleks, kui lennureis väga pikaks ei veniks ning kohapeal hirmsaid kõhutõvesid külge ei saaks. Kuhu soovitate minna?

Mauritius http://www.reisiekspert.ee/default.asp/ac/lennuinfo/lan/ee/id/48591144 Kuna reklaamitakse, siis äkki on veel saadaval sellise hinnaga pakkumine. Märtsis-aprillis on sinna reisimas suur hulk eestlasi.

Pildivalik: http://www.azmibazar.ch/photo_gallery/mauritius/maurice.html Tõenäoliselt see läheb küll tsipa kallimaks. Villa- või kortermajutus ~40-50 euri/öööpäev.

Muidu praegu on pakkumisel väga head lennuhinnad India, Taisse ja mujale Kagu Aasiasse. http://www.estravel.ee/

...soojalt Islandile reisida.Vapustava elamuse saate.Julget tegutsemist.

Islandil saab märtsis lund võtta.

Üsna offtopic, aga küsiks, mis riigid võiksid kvalifitseeruda hirmsate kõhutõvede külgesaamise riikideks? Kas midagi samahullu kui Läti ja Slovakkia?

Proovige Goa Palolemi. Finnairi soodukaga 5100 eeku + Mumabi Goa siselend kuni 1 k + kohapeal 4 k + viisa ja vaktsineerimine 1,5 k; kokku kuni 12 ooo per nägu. Kuumus ja elamus garanteeritud:)

sama soov , ja ka koos mehega , on reisiidee , võtke ühendust : addental(at)addental.net Merje