Kuhu minna lühireisile

Soovitage, kuhu minna juuni I pooles lühireisile (4 päeva max). Tahaks tited korraks koju jätta ja kohustused unustada. Pole 3 aastat kuskil käinud. Tahaks kena loodust ja normaalset soojust kena arhitektuuri natuke huviväärsusi rahuliku ja mõnusa elustiili nakkavat mõju mitte hiidkõrgeid nõudmisi rahakotile

ja kas Easyjet oleks parim lahendus - autoreisiks ja 7-päevasteks pakettideks pole aega?

Easyjetiga Berliin või CSA'ga Praha tunduvad vastavat kõigile soovidele:) Ise valiks pigem Praha.

0
0

Ka Dubrovnik, Barcelona - soojad kohad ja otselend. Tegelikult võta ette Tallinna lennujaama leheküljelt sihtkohad, kuhu otselennud lähevad ja vali omale meelepärane. Miks mitte ka ida pool.

0
0

Tere!

Üks lahedaimaid linnu Euroopas - Krakow. Imekaunis kuninglik linn, on palju mida vaadata-külastada, palju kohti kus aega veeta. Lähedal asub Wieliczka soolakaevandused 13. sajandist - nn. maa-alunelinn - tõeline ime. Krakowist võib teha tripi Tatra mägedesse. Zakopane on Tatrate pealinn - fantastiline koht kauni loodusega ja huvitava mägilaste arhitektuuriga. Samuti loodust (ja lossi:)) saab nautida Ojcowski rahvuspargis Krakowi lähedal.

Krakowisse vist lendavad LOT'i lennukid. Vähemalt Varssavisse küll. Ka Eurolinesi bussiga saab Krakowisee.

Soojalt soovitan!!

0
0

nio soovitus minna nelja vana päeva korral bussiga Krakowisse on küll lahe. Kaks päeva bussis teel sinna, kaks tagasi ja ongi neli päeva veedetud! ei mingeid muresid ööbimisega jne! Kui veab, siis saab mõned tunnikesed ka kohapeal veeta : )

0
0

Tänud heade mõtete eest! Eelistame kindlasti lennureise, et mitte aega raisku lasta. Ka Poola saab lennata, no problem. Nio jutt täitsa asjalik mu meelest. Kas on veel soovitusi? Ise leidsime Riia kaudu Ryanairi Milano lennud... Aga ei tea selle kandi loodusest jmt miskit... Kas on ümbruses veekogusid, lahedaid kämpinguid, kuhu eri õhtutel maabuda? Teab keegi Milanost ja selle ümbrusest?

0
0

Praha ja Berliin on tõesti mõlemad väga mõnusad kohad citybreak'iks, isiklik eelistus on samuti Praha, aga Berliini saab kindlasti odavamalt kohale. Mõistlik hinnatase (kindlasti mitte kõrgem kui Eestis) on mõlemas linnas. Aga kui Carlsberg oleks linn, oleks ta tõenäoliselt Praha...

0
0

Milano kandi veekogudest oskan soovitada igati kena Garda järve, kogu järveäärne on campingutega täidetud. http://et.wikipedia.org/wiki/Garda_j%C3%A4rv . Kaugus Milanost siiski miski 130 km, seega autorentimine oleks mugavaks lahenduseks. Milline on ühistranspordiühendus Milano ja Garda järveäärsete paikade vahel, ei oska paraku öelda.

0
0

Mina võtaks lõdvalt ning läheks autoga Stockholmi ning selle ümbrusesse. Väga soe seal pole, aga kõik muud tingimused on täietud.

Teistest siin toodud valikutest - Barcelona. Aga tegelikult sobib iga Euroopa suurlinn. Pariisis olete käinud? Londonis? Peterburis?

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased