Kuhu minna oktoobri lõpus Euroopasse?

Kuhu sõita oktoobri eelviimasel või viimasel nädalal? Tahaks, et oleks mõnusalt soe ja kindlasti euroopas. Oskab keegi aidata/suunata?

0
0

Meie läheme Barcelonasse. Soovitan soojalt :)

1
0

Ma lähen Kreeka väikesaartele, soovitan ka :)

0
0

Kui on soovi ka rannamõnusid nautida, siis oktoobri lõpus on ilm reeglina väga soe veel Vahemere idapoolses osas: Kreeta, Küpros, Iisrael, Lõuna-Türgi. Vahemere kesk- ja lääneosa (Balkan, Mandri-Kreeka, Itaalia, Lõuna-Prantsusmaa, Hispaania) nii kuum sel ajal enam pole....kuigi eks nö vananaistesuve võib ka sealkandis esineda :)

0
0

Annan head nõu.. Lennake Kanaaridele, nt Gran Canaria. Ilus ilm garanteeritud + Euroopa piires:) Läbi Londoni leiate piletid alla 200 euro edasi-tagasi. Abiks www.skyscanner.net Päikest!

0
0

Alanya kandis oli eelmise aasta eelviimasel oktoobri nädalal ilm nagu meie suvel. Hommikul vaatad aknast, kas saab randa või ei saa minna. Või kui oled end päevitama seadnud tulevad pilved ja jäävadki taevasse, kõige lõpuks hakkab veel sadama ka. Korraliku äikest oli pea igal õhtul ja ööl, hommikuni välja. Kui pilvi ei olnud, siis oli temperatuur 25kraadi või ka rohkem, pilves ilma ja vihma puhul 21-22kraadi vast. Meri oli 24-25 kraadi, seega väga soe.

0
0

Ärge unustage, et soovitakse puhkust euroopa piirides! Hispaania Päikeserannik, Madeira, Kanaarid...

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased