Kuhu minna Tais, et vältida ööelu?

Tere,

Mul on ostetud 2018 aasta jõuludeks Bangkoki lennupiletid ning plaan oli minna edasi siselennuga Phuketisse. Kuhu Te soovitaksite meil minna, kui sooviksime nautida ilusat loodust, randasid ja mõnusat puhkust, ilma et see jube ööelu silma riivaks? :) Palun pakkuge nii piirkondi Phuketis või siis muid alternatiive, kus oleks rahulikum ja meeldivam.

Ette tänades, Kätlin

Peale Bangla tänava Patongis pole "jubedat" ööelu kogenud Phuketis. Seal tasub ka ära käia, et see ööelu ära näha. Kasvõi korraks, muidu ei saagi teada, mida see endast kujutab ;)

Tere,

lähen korraks teemast välja. Otsin lennupileteid 2018 aasta jõuludeks Taisse. Hinnad on praegu väga kallid või siis on palju ümberistumisi ja lennuaeg väga pikk. Kui pole saladus, siis mis hinnaga sa pileteid said? Kas jõulude ajaks on lootust sooduspakkumiste peale lootma jääda või oleks mõistlik praegu piletid ära osta?

Lisan veel juurde, et tahan ka lennata Bangkoki.

to Junks:

Mina sain lennupiletid momondo.ee'st 555 eurot/nägu edasi tagasi Tallinnast Bangkoki ümberistumisega Istanbulis, kus ooteaeg ainult ca 3,5h. :)

Junks, kannata veel. Hiljemalt kevad-suvel tuleb kindlasti ka magusamaid pakkumisi (ka jõuluajaks), mil piletid normaalsete lennuaegadega saab ka alla 500EUR kätte. Isegi Finnair pakub selliseid diile.

Autorile: Kui ööelu ei taha, siis võiks Phuketi ju tegelt üldse välistada. Kuigi, seal lähedal võib äkki kaaluda siis hoopis Koh Lantat, Koh Yao saari (Yai ja Noi) jms. Või siis võtta suund hoopis Koh Phangani (Full Moon Party väline periood), Koh Tao ja Koh Samui poole. Me ise suundume peatselt Koh Changile ja Koh Koodile. Viimase kohta on öeldud zero nightlife. :) Nende kahe vahel Koh Mak peaks olema samasugune. :)

Koh Yao Yai on täiesti ööelu vaba, saar on suuresti moslemite poolt asustatud (kõik ikka taid), nii et seal ei müüda isegi alkoholi.

Või näiteks ka Khao Lak täitsa vahva koht

Tais tasuks ööseks minna hotelli:)

Khao Lak oli vaikne ja mõnus koht.

Mina ostsin ka 19.detsembriks piletid Bangkoki, see oli viimane äralennu kuupäev, kui hind oli normaalne st. 483 eur. Turkish Airline, üks vahemaandumine Istanbulis 3,5 h. Minu arust väga hea diil,jääb ära ka Helsingisse mineku aeg ja kulu. Meil mitu peret ja ei taha jätta ostmist kevadesse. Meie läheme ka edasi siselennuga Phuketile. Olen seal varem käinud ja sealt soovitaksin Koh Yao Yai saart, Koh Yao Noi meeldis vähem , sest mõõnaperioodil veebruaris ei olnud seal eriti ilusaid randasid. Aga meil seekord plaan minna Khao Lak ja Similan islands.

Khao Lak hea rahulik koht.Pisut põhjapoole asub selline saar kui Ko Kho Khao täielik rahu,tühjad liivarannad.

Koh Yao Yai kohta niipalju, et ööeluvaba küll, aga alko vaba oli aastad tagasi, sealt just tulnuna nägin, et päris palju muutunud. Nii et ühe väikese alkoputka asemel nüüd idarannikul mitu poodi, kus on valikut nii kohalikku kui ka Euroopa - Austraalia alkot. Ja inimesed on väga toredad, moslemist niipalju, et tõesti, kutsutakse mozeesse, aga kui austad neid, austavad nemad ka sind. Ja lahket naeratust ning abivalmidust kohtad igal sammul. Ma pole neist veel päris hästi aru saanud, aga kuidagi on see usk ka budismiga põimunud. Nii et kui tahad vaikust ja rahu, siis viimane aeg Yao Yaid külastada, varsti täis turistihorde, kes kõik otsivad vaikust ja rahu. Ja muide, kui aastaid tagasi olid sakslased vaid läänerannikul, siis nüüd on nad kõikjal.

Ei toimu peale Patongi kuskil oositi eriti midagi.Void vabalt minna naiteks kata beachi,Karon sammuti küllalt rahulik,vb nadalavahetusel on vahe rohkem seal liikumist aga suuresosas rahulik.Voi siis uldse phuketi väljajätta ja minna otse Krabile,Ao nang näiteks ilus,rahulik ja viisakas.

Sel juhul soovitan Koh Changile minna.. ilusa loodusega, rahulik ja super imeliste randadega saar.. Phuketiga ei anna võrrelda..

Omast kogemusest soovitaksin Koh Lantat

Karon beach on täitsa ok. Ilus rand, kauplejad pole ka väga pealetükkivad. Rannas kõigile piisavalt vaba ruumi.

Olime aasta pärast suurt tsunamit Phi Phi saarel - ka sel ajal kõik rääkisid kui lärmakas koht Phi Phi saar on, mis üldse ei vastanud meie kogemustele. Olime Holiday Inn'is saare põhja otsas - seal olid küll kõik umbes kell 22.00 oma villadesse jõudnud ning varsti pärast seda oli täielik vaikus. Kõige suuremat kisa pimedal ajal tegib ahvid ja nende pärast ei lubatud meil ka päevasel ajal väga jalgsi ringi liikuda saare lõuna ossa.