Kuhu soovitate kopsuhaigel talveks ära sõita

Kellel on ka probleeme kopsuhaigusega kas oskate soovitada, kuhu võiks ära sõita talve ajaks? Tahaks proovida teist kliimat äkki see aitab paraneda. Muidugi oleks vaja leida ka tööd, elamist ja vastavalt vajadusele meditsiini abi. Kas novemberist- veebruarini on võimalik ka tööd leida? Kuidas sobib Hispaania või Kreeka kliima?

0
0

Eks igal aastaajal on võimalik tööd leida, see sõltub töövaldkonnast ja sinust endast. :) Kreekas või Hispaanias on kliima kopsuhaigele igaljuhul libedam kui Eestis külma õhku sisse hingata. Õnneks on meil schengeni viisa ruum, uuri näiteks Madeira või Kanaaride tööpakkumisi, kui midagi silma ei hakka, siis võibolla hoopis lähed vabatahtlikuks? Vaata www.workaway.info Kui rahaliselt pole väga kindlustatud ja tööd ei pruugi leida kohe, siis võid proovida läbi selle variandi end kuhugi sokutada, kohapeal saad juba edasi vaadata, nõu küsida palgatöö kohta jne. Teed omale enne minekut reisikindlustuse ja voila, meditsiini voolab nii mis mühiseb.

2
0

Suur aitäh abi eest!

2
0

Soovitaks ka Madeirat. Eukalüpti- või loorberimetsas on astmaatikul igatahes väga mõnus hingata ja jõuab ennast ka rohkem pingutada kui külmas ja niiskes Eestis.

0
0

Kui probleem on meditsiiniline, siis tuleks ikka küsida enne arsti käest nõu, missugune kliima on tervendav. Olen aru saanud, et paljude kopsuhaiguste puhul on selleks kuiva kliimaga piirkonnad, mitte merelise ja sagedaste sademetega maad.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased