...kuhu tahes, kus huvitav

Olen juba vanemas eas naine. Kui ma sobin sulle toakaaslaseks/pinginaabriks reisile, siis koos mõtleme millal ja kuhu minna. Või on sul reisiplaan juba olemas ?

Tere.
Ma tahan ka reisile veebr. teises pooles. Oleksin juba homme läinud Dubaisse ,aga siit leitud naiskaaslane hüppas alt ära ,sest mul oli tähtis ,et hotell oleks rannas ,see natuke kallim (710.- )kui linnahotell ( 4km-15 km rannast=500.-) muidugi . Egiptusesse ei taha.
Ma läheks ka mujale ,nt Mehhiko ,Kuuba ,Sri Lanka koos Maldiividega jne. peaasi ,et soe oleks ,ujuda saaks ja sekka ka paar ekskursiooni.
Missugused plaanid Teil on ?

Tere,
Küll on head pakkumised, mina vaatan küll, et rand lähedal oleks, mujale saab vajadusel minna ka kaugemale. Aga nüüd on juba Tenerife paigas 16.03.

Hei!
Jäta mind meelde kui on sügiseks või järgmine aasta minek kuhu iganes! Olen käpp tulemas. Suveni pean veel tööl käima, siis pensionipõlv terendab ja vabadus!

metsmets@hot.ee

Sirli, kas (25 juulist-augusti keskpaigani) sel suvel ei soovi reisile kuhugi minna? ;)

Tere,

Plaan minna Marokosse puhkama ja nautima õitsema hakkavat Aafrikat Kevades... Võtame grupi peale ilusa basseiniga villa looduses, samuti charterbussid ,et saaks ringi liikuda ja kultuuriga tutvuda. Kui huvi liituda, siis meil grupis veel mõned vabad kohad. Lennupiletid leiab ka päris hea hinnaga veel.

emaalinn@gmail.com meilile kirjutades, saab rohkem infot :)