Kui pikk peab olema passi kehtivus Taisse sõites?

Mul oleks passi kehtivus riiki sisenedes veel 5,5 kuud. Kas see on piisav või tuleks uus pass teha?

0
0
1
2

Passi kehtivusaeg peab olema kuni reisi lõpuni 6 kuud. Sul on oluliselt vähem, seega tuleb pass pikendada.

1
0

Parem pikenda, sa sõltud muidu liiga paljudest inimestest. Esimene ring on juba check-ini tehes Tallinnas. Teine ring Taisse sisenemisel. 90% nendest check-ini töötajatest ja tolliametnikest on suva su passist ja nad ei märkagi seda, aga kui satud mõne ontliku töötaja otsa, siis on jama majas. On näiteks riike, kus seda 6 kuu nõuet ei ole, aga kui Tallinna check-ini töötaja seda ei tea, siis ei lase ta sind igaks juhuks lennukisse ja sa ei räägi teda surnuks.

0
0

6 kuud on ikka reeglina olnud eu-st väljapoole!

0
0

Minule mainiti küll kevadel Suvarnabhumis passikontrollis, et järgmisel korral enam sama passiga riiki sisse ei lasta. Enne uuriti ka tagasilennu aja kohta. Sellel hetkel oli passi kehtivusaja lõpuni aega 7 kuud ja tagasilennuni 1 kuu.

1
0

Saad ühendust võtta Tai saatkonnaga ja nad annavad sulle tõendi, et sinu passiga (mis kehtib vähem kui 6 kuud) on lubatud Taisse siseneda. See tõend saadetakse ruttu, paari päevaga.

1
0

Riiki sisenedes on mu passil aega küll – veebruari teises pooles alustan ja pass kehtib septembri keskpaigani ehk siis peaaegu 7 kuud. Riigist väljun märtsi lõpus – sel juhul on passi kehtivus alla 6 kuu. Kas nii võib?

0
0

Sisenemisel peab kehtima vähemalt 6 kuud. Seega võib Kogu sealviibimse ajal peab turistil olema kehtiv pass ja peab maalt lahkuma enne, kui see kehtetuks muutub

1
0

Aitäh! :)

0
0

6kuud peale reisi lõppu. Ja Tallinnas jälgivad seda vägagai.

3
0

Uurisin ühe teise Aasia riigi kohta hiljuti tolle riigi saatkonnast jasealt tuli selline vastus, et riigist lahkumisel peab pass kehtima 6 kuud. Seega riskibisnis, kui ei vea, siis riigist lahkumisel (või juba ka sisenemisel) võib esineda probleeme. Valik on seega sinu.

1
0

Olgu. Tuleb passi uuendamine siiski ette võtta. Aga kui piletid on ostetud praeguse passi andmetega ja reisile lähen uuega, kas võib tekkida probleem?

1
0

Sõltub kus lehelt piletid ostsid. Ise siiamaani alati neid andmeid uuendada saanud, olgu siis kas vahendaja kaudu või otse lennufirmalt. Enamustel juhtudel saab ikka neid andmeid kuni check in'ini uuendada. Välja arvatud reisija(te) nimi/nimed.

0
0

"Travellers from Estonia" "Mathiliisa"

Siis EV välisministeeriumi lehel on valeinfo?

"RIIKI SISENEMISE TINGIMUSED Välisministeeriumi andmetel võivad Eesti kodanikud viibida Tai Kuningriigis viisavabalt kuni 30 päeva tingimusel, et riiki saabutakse lennukiga. Pass peab kehtima kuus kuud riiki sisenemise päevast."

Soovitaksin siis nendega ühendust võtta ja oma kahtlusi jagada. Mind ennast ka huvitaks, kumb variant siis õige on. Mina ise olen kogu aeg arvanud, et ikka riiki sisenemise päevast... aga nüüd hakka või kahtlema.

2
0

Ei usu, et VM lehel Tai kohta valeinfo on. See teine Aasia riik võib olla Filipiinid, kus kehtib küll nõue, et pass peab ka peale riigist väljumist veel vähemalt 6 kuud kehtima.

0
0

GeorgK, plaanin osta Momondost... see vist üsna inimtühi firma, pigem netisüsteem?

0
0
1
2
Lennupakkumised
Reisikaaslased