Kui suur oli teie Maldiivireisi eelarve? (2012 ja 2013 reisijad)

Soov on minna Maldiividele, päris kallis sihtpunkt, tahaks kogeda KÕIKE, mida see imeline paik pakub, samas kardan, et kipun kohe üle maksma.

2012 ja 2013. a reisijad - palun andke infot, kus ööbisite ja palju oli teie reisi eelarve - ning kas jäite just selle majutuskohaga rahule või oleks võinud valida midagi muud?

Ette tänulik võilill.

Meie käisime 2011 Stockholmist, vötsime läbi reisibüroo lennu ja hotelli ( www.globetrotter.se ) 8 ööd koha peal ja 47 000 sekki Meeru resort http://www.meeru.com/ ja all inclusive beach jacuzzi villa. Kohapeal mingisugust raha ei läinud nii et see summa jäi ka löpparveks, ilma all inclusivita läheb topelt kallimaks, saar oli fantastiline ja tegemist oli küllalt, mitmed tasuta ekskursioonid olid sees. Beach villa oli ok aga jacuzzit ei kasutanud kordagi nii et see oli täiesti mötetu Otsus. Eelnevalt uurisin et Meeru tihti broneerib üle tubade arvu ja saadab külalisi tasuta laevareisile, mötlesime et kui meile pakutakse siis ka vötame selle ja nii läkski. 2 päeva jahiga merel, see oli köige fantastilisem kogemus, soovitaks väga. Koju tulles uurisin ja leidsin et algusega Londonist reis sama saare peale tuli ca 15000 sekki odavama nii et leian et Londonist on odavam reisi alustada. Kokkuvöttes oli nii et esimeseks ööks saime jacuzzi water villa, siis järgmine öö jahi peal merel ( seal oli peale meie veel 3 paari ) ja peale seda saime selle villa mis algusest peale olime broneerinud. Water villa oli muidugi väga fantastiline aga hinna poolest kallim.

0
0

liiac79, aitäh pika ja põhjaliku ülevaate eest. Nende atollide seast on ju võimatu valida, kõik on omamoodi ilusad. Leidsin ka kusagilt, et UK-st oleks soodsam alustada, aga no ei tea, siiani ainult nö Eesti reisifirmade kaudu reisinud.

Suur aitäh aga ja uurin teemat edasi.

0
0

Juhul kui meeldib snorgeldada, siis üks valikukriteeriume võiks olla housereef'i olemasolu. Meil oli ja nii mugav oli otse rannast minna snorgeldama ükskõik mis ajal. Seal nii mitmekesine veealune maailm, et sellest ei saa kunagi isu täis. Meil olid ka oma lestad, prillid ja toru kaasa võetud. Soovitan ka AI valida. Meie võtsime ka paketireisi Londonist.

0
0

tänan

0
0

Tere!

Meil on plaanis minna 2014 aasta märtsis. Leidsin sellise hinnaga lennupileti, kuidas kommenteerite. Riia-Istanbul-Male 770 eurot Turkish Airlines.

Ette tänades Mannike

0
0

Mingi aasta oli Turkishil 620 EUR ma mäletan, aga ega see hind ka väga hull pole, Malesse ongi keskmisest kallimad piletid üldiselt. Võibolla mingi ringitamisega saab veidi odavamalt http://Matrix.itasoftware.com

0
0

Tänan, kui ma kasutan seda Matrixi linki, siis on sellel kuupäeval 12.03-23.03 lend 540 eurot, kui Turkishi kodulehte siis 803 eurot. Millest tuleb selline vahe ja kuidas ma saaks Matrixi hinnaga osta piletit? Ette tänades

0
0

Äkki pöördud mõne reisibüroo poole ?

0
0
0
0

Snoop, kas ise võtaksid selle reisi ette, arvestades et Tallinnast pole Prahasse lendu :)

0
0

Pöördusin Estraveli poole tema pakkus mulle 100 eurot kallimat piletit, kui ise sain otse kodulehelt. Kas tõesti nende juurdehindlus on nii suur? Äkki keegi ikka oskab Matrixi kohta anda infot, kes on sellega rohkem kursis, miks see nii on ja kuidas ma saaksin ligikaudse hinnaga.

Skyscanneriga tuli PRG edasi-tagasi 177 eurot ja kellaajaliselt on ka mitu valiku võimalust.

Me ootame selle esimese jaanuari ära, eks siis saab edasi mõelda. Parimat

0
0

Iqzero, ma isiklikult lendan üle 4-tunniseid otsi üldjuhul äriklassis :)

Mann380, matrixis näitab ka vahel hindu, mida ei saagi bookida, aga tundub et sul näitas hinda Läti lattides, ma muutsin EURi ja on 768 samadeks päevadeks.

0
0

Mul endal on muidu Maldiivid, Hadahaa plaanis järgmine november, aga eelarvet pole veel kokku pannud.

Mingi ülevaate kuludest tasemel viietärnihotellis saab siit:

http://www.flyertalk.com/forum/hyatt-gold-passport/1216828-park-hyatt-maldives-review-master-thread-wiki.html

0
0

Snoopil täitsa õigus, sellest ka hinnavahe mul. Väga raske on nende hotellide vahel valida.

0
0

Käisime mehega Maldiividel 2013, mai esimene pool, 12 ööd, ilmad olid väga head. Lendasime Emirates'ga läbi Dubai Male'le, saareks valisime nagu eelnevaltki keegi mainis juba, Meeru Resort'i all inlc. paketi, samuti Jacuzzi beach villa.. nagu eelnev kommenteerija, saime meiegi Water Villa mønusid esimene öö nautida ning lisa ekskursioonid, samuti öö teisel saarel, mis oli omaette kogemus. Lennupiletid ja hotelli tellisin erinevate büroode kaudu ise netist otsides. Hinnaks kahele täiskasvanule 12 ööd, all incl. Meeru Resort ja lennupiletid ca. 4700eur. Ise arvan,et tegemist polnud sugugi kalli reisiga, sest 12ööd oli ikka korralik aeg ja Meeru Resort on supermønus koht, tegemist siis 4* resortiga :) ning all incl. on ikka superhüper, millestki polnud puudus :)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased