Kuidas Austrias krediitkaart sobib!?

Küsimus pealkirjas. Tean, et mõnes riigis vähem aktsepteeritud, mõnes rohkem. Ja kui palju on mõtet raha kaasa vahetada, äkki keegi on just käinud ja võiks mõtiskleda, palju kulub söögi peale seal näiteks päevas raha!?

Söögi peale kulub täpselt nii palju kui sa ise kulutad. Kaardid töötavad ideaalselt.

0
0

Endal kogemus eelmisest aastast. Eelistatakse Maestrot.Visaga jäin tihti hätta.

0
0

värske kogemus ütleb, et VISAga võib väga paljudes kohtades hätta jääda. Kui, siis sobib maestro deebetkaart. Sama ka lõuna-Saksamaa linnakeste kohta. Küsisisme isegi milles asi ja vastuseks saime, et kui klient maksab VISAga, siis laekub raha neile alles kolme nädala pärast. Lisaks peavad nad maksma ka terminalide rentimise ja kaarditehingute eest. Isegi nt. Stuttgarti suures elektroonika poes ei olnud võimalik mitte ühegi välismaise kaardiga tasuda, ometi sellises võiks ju eeldada kaardiga maksmise võimalust. Nii 10-20 euri kulub ühe lõunasöögi peale päevas minu meelest, oleneb kus ja mida süüa.Pigem igaks juhuks sularaha kaasa võtta.

0
0

Olen seal maksnud poes krediitkaardiga ja piletiautomaatides deebetiga( mõlemad VISA) ja söögikohtades peaaegu alati sulas, kuna head odavad kohad kaarti alati aktsepteeri.

0
0

Küsimus oli krediitkaardis, teie räägite deebetist. Pea igal pool toimib kohalik Maestro/Eurocard e. sealse nimega EC kaart. Visa deebetkaarti seal üldse ei tunta. Seega Eesti Maestro isegi võib mõnedel juhtudel toimida. Eesti VISA deebetkaart on tegelikult tehniliselt krediitkaardi põhjale ehitatud ning seetõttu suur osa tavapoode, kes muidu EC-kaart vastu võtavad, Eesti VISA Electroni ei aktsepteeri. Kus krediitkaardid kehtivad (suuremad kaubamajad, restoranid, hotellid, lennujaamad, tanklad jne), seal kehtivad ikka kõik krediitkaardid. Eesti VISA Electroniga paljudes tavalistes toidupoodides ja odavamates ka suuremates poodides maksta ei saa. Sularaha automaadist olen aga alati saanud. Mingi kogus sula aga on ikka kasulik kaasas hoida.

0
0

Ma rääkisingi Hansapanga VISA krediitkardist.

0
0

Alati tuleb varuda segu deebet-krediitkaart-sularaha. Kõige parem, kui on erinevad kaardid ja läbi GRPS-i võimalus raha liigutada erinevate kontode vahel. Kui üks kaart toimib ja kipub tühjaks saama, saab teiselt kontolt kohe lisa kanda. Ja sularaha peab rohkem kaasas olema, kui jäätise ostuks vaja. Muidu võib väga rumal patiseis tekkida, sest kaart igalpool ei toimi ja ei saagi toimima.

0
0

Olen momendil juba nädal aega Austrias olnud ja Visa krediitkaart on seni peaaegu igal pool läbi läinud. Va. kämpingus, kus eelistati sularaha või Maestrot. Visa Electroniga ei ole siin aga midagi teha.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased