trip-krainetrip-ukraine-dark
Kuidas Cataniasse?

Tere,

Oskab ehk keegi öelda, kuidas saaks kõige lihtsamini Cataniasse? Öid lennujaamas veeta ei taha, kuna kaasas on lapsed.

Eelmisel aastal hakkasin asja uurima ja oleks saanud ideaalselt Tallinn-Milano-Catania kasutades siis eesti õhku ja easy jeti. Nüüd on EA oma väljumisaegu muutnud ja Cataniasse lendavast EJ-st jääme 15 minutit maha:((( teeb ikka hinge täis küll.

Ühe variandina on muidugi lennata Palermosse ja sealt edasi autoga...eeldan, et 180 km kiirteel pole eriti hull katsumus:)

Tänud vastuste eest!

Aga lenda üle Rooma. Kas eesti õhuga otse või näiteks Czech Airlinesiga Roma ja sealt Alitaliaga edasi. Romast cataniasse on Alitalial päris palju lende

kui sa muud varianti ei leia, siis võin sind lohutada, et sõit Palermost Cataniasse ei ole tõesti eriline katsumus. tee on väga hea pluss veel suurepärased vaated.

Ma leidsin päris ok variandi: Tallinnast Milanosse läheme Finnairiga, sealt edasi Easy Jetiga ja tagasi tuleme Milanost Estonian Airiga. Natuke kallim tuleb, aga mis teha:(

Aitäh vastajatele:)

Lastega sõites võid mõelda võimalusele sõita Cataniasse Roomast või Napolist rongiga. Meie asusime rongi Salernos ( rong tuli Roomast) ja väljusime Messinas, mandrilt tulevad rongid sõidavad edasi nii Taormina-Catania-Sürakusa kui Palermo suunda. Salernos olid tol õhtul odavamad hotellid täis ja nii me veetsime selle öö rongis magades, hommikul kell kaheksa olime Taorminas.Odav ja mugav.

Aitäh ideede eest:) Ma rongidest hoian võimalusel eemale. Paar aastat tagasi sõitsime Roomast Milaanosse. Saime piletid nö "special price for you'ga" 10 euri või midagi seesugust, mis tähendas seda, et jagasime rongi Somaalia või missiganes suguharuga ja oma kupeesse saamiseks pidime ukse maha lööma, sest mingisugused kohalikud "jänesed" hoidsid seda seestpoolt kinni:D Sel ööl ei maganud keegi:)) Milanosse jõudes astusime esimesse hotelli sisse ja võtsime toad, kuigi oli tegu nö odavreisiga, siis selleks ajaks oli meil juba üsna ükskõik palju selle toa eest välja käima peab:D Et rongid on minu jaoks BIG NO NO!

meie võtsime lennureisi. hind oli vaid 10.-EUR kallim (60-70.-EUR) kui sama maa peale rongipilet (50-60.-EUR).

TLN-FCO (Roma): Eesti Õhk FCO (Roma) -> Catania või Palermo (Sitsiilia): Wind Jet (http://w3.volawindjet.it/)