Kuidas lahendada riiete probleem pikal reisil?

Kuidas olete lahendanud puhaste riiete probleemi 2-nädalasel reisil? Tervet garderoobi nagu kaasa vedada ei saa ja ega ei olekski riideid nii palju, aga lapsed ju vajaksid iga päev puhtaid riideid selga. Nad on mul erilised mökerdaja. Põhimõtteliselt saaks ju hotellis riideid kätevahel pesta, aga ööbimine on meil nii, et valdavalt oleme üks öö siin, teine seal. Ühe ööga riided tõenäoliselt ära ei kuiva. Olgu öeldud veel, et tegemist ei ole soojamaa reisiga, kus on vaid õhukesi riideid vaja.

Äkki on kellelgi mõni hea soovitus?

Üldiselt pingutatakse minu meelest riietega tihtipeale üle. Arvatakse jah, et peab kogu garderoobi kaasa võtma, kuid pärast tuleb välja, et tegelt läks vaja palju vähem riideid. Reisil olles kantakse ühtesid riideid vbl natuke kauem kui tavaliselt. Aluspesu/t-särke vms võiks võtta muidugi mitu, aga üldiselt väga põdema ei pea, tervet garderoobi kindlasti vaja ei lähe. Need riided mis seljas + mõned paarid alusriideid + igaks juhuks mingid vahetuspüksid, pusa vbl veel miskit ja aitab küll. :)

Võtsingi lastele Norra kahe nädala varu riideid kaasa, igaks päevaks puhas särk ja püksid arvestasin 2 päeva. Käiku läksid kõik. Lõuna pool käies olen teeäärsetes WC-des pesnud. Seal kuivab auto ukse peal ruttu ära. Türgis ostsin lihtsalt uued riided, kui kaasavõetud varu otsa sai. Oleks Itaalias ka ostnud, aga turistikates 300 eeku lapse t-särgi eest ei raatsinud.

Ehk on hotellis olemas ka pesukuivati?

On lihtne, motellides on pesumasinad ja kuivatid olemas. Kui ei juhtu olema, siis avalikus pesumajas saab samuti ruttu ja odavalt pestud. Võtan võimalikult vähe riideid ligi, hädapärast saab T-särgi ja pesu käte vahel kraanikausis ka ära loputada.