Kuidas lennata Ibizale?

Tere! Kas keegi oskab nõu anda, kuidas oleks kõige odavam ja mõttekam lennata Tallinnast või Riiast Ibizale? Mis lennufirmaga ja kust kaudu... Tänud!

Ibizale saab laevaga Barcelonast. Barcelonasse saab mõne odavlennufirmaga nagu näiteks Ryanair.

0
0

Barcelonasse ei saa Ryanairiga, Ryanair viib Gironasse ja Tarragonasse. Üks on 100km ja teine 200km Barcelonast.

0
0

Meie lendasime Bcn-ist Vuelinguga Ibizale ja hiljem sealt Iberiaga Valenciasse. Aga oleks siis teadnud, et praamiga saab enam-vähem kesklinnast kesklinna, oleks seda eelistanud :) Meil oli Eivissas võetud hostel otse vanalinna, sadamast sadakond meetrit...

Vaata näiteks: http://www.vueling.es/ http://www.iberia.com/ http://www.trasmediterranea.es/trasmeweb/inicio.do

0
0

Mälu pettis. Vaatasin ise kunagi sama asja ning ajasin Barcelona ja Valencia segamini. Ryanairiga saab Valenciasse ja sealt laevaga Ibizale oleks minu valik.

0
0

Tallinnast Easyjetiga Berliini ja sealt Airberliniga Ibizale.

0
0

Kõige lihtsam Easyjetiga Saksamaale ja sealt Ibizale . . . !

0
0

Ryanair has just added two incredibly popular destinations to its lineup, so you can now fly to Ibiza and Malaga for as low as £10 each way, including tax. Hurry though - you need to book by Thursday, 31 July to get this rate.

Departing London Stansted, these winter flights begin on 28 October and you can currently book right through until 26 December. You need to look out for the £0.00 pre-tax fares when booking to get this deal. The fares are valid for travel on Monday to Thursday, and Saturday (some blackout dates apply).

0
0

Tallinn-London, London-Ibiza. EasyJetiga.

0
0

Oskaksin soovitada ka norvegianit. Et siis norvegianiga Tallinn-Oslo ja sealt Ibizale. Kui pikemalt ette planeerida võib sealtkaudu saada uskumatult odavaid pakkumisi, hetkel norra krooni kurss ka EEKuga võrreldes madal. Aadressiks siis www.norvegian.no kunagi oli seal nii, et inglisekeelse lehega andis hinnad EUR aga see tuleks sealt kuidagi NOKiks ära muuta, nii soodsam. Ise lendan pidevalt norvegianiga...laupäeval lähen just Malagasse:):)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased